Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikortól válik egy cipő olyan...

Mikortól válik egy cipő olyan kopottá, hogy már nem hordjátok?

Figyelt kérdés
Most terveztem kidobni 8-10 pár cipőmet, mert szerintem már eléggé elhasználódtak, de a lakótársaim mind azt mondták, hogy bőven hordhatóak még... A többségüknek a felsőrésze néhol meg van kicsit horzsolva, meg eléggé "be vannak törve". No meg mindnek tükörsimára kopott már a talpa, sőt, van amelyiknek már ki is lukadt, de mind eléggé csúszós:S Ti mikor döntötök úgy, hogy kidobtok egy cipőt?
2010. aug. 17. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálam attól függ, mennyire látványos.

A legtöbb cipőmnek az a végzete, hogy beázik, s így már hordhatatlanná válik.

Ha nem javítható, s már annyira kopott, hogy otthoni játszós cipőnek sem megy el, akkor kidobom. De ha csak úgy meguntam, de még jó állapotban van, akkor vagy tartogatom egy darabig, vagy elajándékozom a rokonaim között vagy a szeretet szolgálatnak.


Próbálok rá vigyázni. Ha még jó állapotú, tedd fel a vaterára vagy a teszveszre, hátha valaki még elhordaná, s így nem fölöslegesen dobod ki.


(egy időben én is sok cipőt vásároltam, többsége 1-2 ezer forintos kínai volt. Jól bírták, de egy idénynél többet nem)

2010. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem a cipőm orrán már van egy kis lyuk de még nem volt alkalmam újat venni ,de amúgy nem szívesen szabadulok meg tőlem,mert szeretem <3 :P
2010. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!