Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik szexisebb? Melyikkel...

Melyik szexisebb? Melyikkel lehet jobban csábítani?

Figyelt kérdés
Kék magassarkú, fehér miniszoknya, kék top és fehér blézer vagy kék magassarkú, fekete csillogó leggings, fekete hosszított felső kék övvel, fekete csillogó blézer.
2012. ápr. 13. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
most így elképzeltem,szerintem egyik sem túl "csábító".
2012. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se.

Az első inkább elegáns,csinos,a második meg szerintem csicsás.

2012. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Fiúként mondom, ez nem csábító, ez inkább kicsit c*gányos/k*rvás
2012. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
valami kevésbé qrvás összeállításod nincs. az elsőben a miniszoknya a magassarkúval veri ki a biztosítékot, a másodikban meg disco ladynek öltözöl. egyik sem szép egy randira.
2012. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem se jön be egyik sem.
2012. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első egyszerre nőies és szexis is:-)
2012. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de a miniszoknya magassarkúval mióta tisztességtelen? Szerintem ez nagyon elegáns, nőies viselet!

Bezzeg az átlagos csőnaci + tornacipő kombinációt nem kritizálnátok, pedig abban aztán lenne mit! Úgy látszik manapság az a "gáz", ha valaki nő létére nőiesen öltözködik?

Fura lett ez a világ! :-(

20/f

2012. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani.


Kedves 20/F, oké, hogy nőies öltözködés stb. De a nőies nem egyenlő a k*rvással. Nem mondom, hogy az említett miniszoknyás összeállítás az, de miniszoknya magassarkúval lehet az is. Szerintem speciel a nőies öltözködés nem a miniszoknyánál kezdődik, amiben le sem hajolni, mert ki van a fenekem. A szoknyákkal nincs semmi gond, de egy combközépig érő szoknya sokkal szexibb lehet, mert nem szabad a belátás, inkább kicsit sejtelmes.


Egyébként a második összeállítás abszolút gáz, szerintem nagyon ízléstelen. :)

Az első pedig mondom, hogy lehet csinos és k*rvás összeállítás is.

2012. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet egyedül vagyok ezzel de konkrétan egy diszkógömbnek érezném magam, ha ennyi csillogós cucc lenne rajtam...
2012. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!