Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek illik ilyen cipő...

Szerintetek illik ilyen cipő kilencedikben?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon tetszik ez a cipő viszont anyukám megkérdőjelezi h illik e egy ilyen 9. osztályban. Írjatok véleményeket, tapasztalatokat ha tudtak előre is köszi. :)


2012. ápr. 11. 16:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a stílusod.. szerintem illik, èn is 9-10.-ben kezdtem el magassarkùt hordani! 19/L
2012. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%

hát szerintem tuti nem.

úgy néznél ki benne mint az osztály r*banca már bocside ez a véleményem ilyet csak a kis elkényeztetett milliomos palánták hordanak olyan korba. bár akkor jó ha te is az vagy vagy az előbbi.

2012. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hát szeretem az ilyen bézs barna színeket.van is hozzá nadrágom. meg ez a cipő nagyon tetszik és úgy érzem h meg kell vennem :) amúgy köszi a választ :)
2012. ápr. 11. 17:07
 4/19 A kérdező kommentje:
ömm nem nem vagyok egyik se bár szerintem ezért ennyire nem vészes a cipő de azért köszi a választ :)
2012. ápr. 11. 17:11
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem értem a magassarkú cipőket miért azonosítják ma a ribancok viseletének. Amennyiben megfelelően tudsz benne járni(ez tényleg fontos) valamint a stílusod is megegyező, vannak hozzá megfelelő ruháid és jól éreznéd benne magad semmi akadálya. Rengeteg kilencedikes barátnőm van(én magam is kilencedikes vagyok) aki ilyenbe jár, szerintem nőies és csinos darab. Én magam azért nem hordok mert már volt szerencsém hozzá, sőt jóval magasabb sarkúakhoz is, és a vége az lett, hogy ha apukám nem fogott volna meg hatalmasat zakóztam volna Budapest utcáin.
2012. ápr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
a járással és a hozzá való ruhadarabokkal nincs gond. és szerintem is nagyon jól néz ki ez fazon. :)köszi a választ :)
2012. ápr. 11. 17:14
 7/19 A kérdező kommentje:
az a helyzet h egy kicsit magas vagyok nem az a nádszálvékony és 42-es a lábam. szóval nagyon örülök ha találok egy olyan magassarkút ami teszik és kényelmes. és ez olyan
2012. ápr. 11. 17:19
 8/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez tényleg egy nagyon szép cipő (nekem is van ebből a fajtából, csak feketében), kényelmes is egy magassarkúhoz képest, de szerintem nem.


Egyrészt mert 15 éves vagy, és minden nap ilyet hordani nagy hiba lenne, mivel még növésben vagy, és ilyen korban az állandó magassarkú-viselés iszonyatosan árt a gerincnek és a láb csontozatának és izomzatának.

Másrészt mert 15 évesen szerintem még buliban sincs szükség ilyen magassarkú cipőre, de ez az én személyes véleményem, szóval tökmindegy.

Harmadrészt mint mondtam, elég kényelmes cipő, de azért egy 3 óra mászkálás után nekem veszettül tud benne fájni a lábam, még zselés talpbetéttel is...


Valamelyik válaszolónak üzenem:

"ha tudsz benne járni" - lehet hazudozni, de senki nem látott még olyan 15 éves lányt magassarkúban, aki szépen tudott volna benne járni

"ha passzol a stílusodhoz" - 15 évesen nincs az embernek stílusa...

2012. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis létezik olyan 15 éves lány aki normálisan, csetlés botlás nélkül tud benne járni, én legalábbis ismerek ilyet annak ellenére, hogy Te nem. És 15 évesen van az embernek egyfajta stílusa, de gondolhatod, hogy ezzel a válaszommal arra utaltam, hogy amennyiben az illető sportos, vagy "laza" stílus képviselője nem érdemes próbálkozni vele. Azt én sem vitatom, hogy nem tesz jót a fejlődésnek, én mindössze arra válaszoltam, hogy nem találom fiatalnak 15 évesen arra, hogy egy ilyen cipőt hordjon. Egyéni vélemény. :)
2012. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nálunk egy csaj ilyet hordott már a tavaly (én is 9. vagyok),szóval ha nem öltözöl k*rvásan,és nem viselkedsz úgy,akkor szerintem hordhatod,persze nem minden nap.

Múlthéten vettem meg én is az első magassarkúmat,bár az enyémnek kisebb a sarka,valami ilyesmi :

[link] :D

2012. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!