Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem "csalás" a push up melltartó?

Nem "csalás" a push up melltartó?

Figyelt kérdés
mert nagyobbítja is egy kisit a melleket meg felemeli szebbé teszi de ha nincs rajta akkor teljesen más.

2012. ápr. 10. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Egyszer csak ilyent tudtam venni, de otthon azonnal kikapkodtam belőle a raffinériát, mert utálom, ha valami nem az, csak annak látszik.
2012. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint a csípsz .... fele csak levegő
2012. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel ha sima melltartót veszel fel, az is csalás, mert szebben áll rajtad a ruha tőle.
2012. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van olyan ruha amihez muszáj a push up melltartó akinek nem alapból összenyomott a melle! Pl mélyen kivágott,dekoltált felső! én olyanokhoz hordok!
2012. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

legalább így nem csúfolnak azok, akik nem látnak csak ruhában

szóval nem csalás, hanem mentőöv.

2012. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapból nem csalás,ha csak vékony szivacsos.Ha mondjuk 70B-s melled van de veszel 80B-set,akkor az csalás,de ha 70B-t veszel,tehát a méretedet,akkor nem csalás. A pasik is tudják h sokan hordanak ilyet,és h a szilikon és néhány egyedi példányon kívül a mell nem olyan kerek mint amilyennek tűnik.


Szóval szerintem a normális méret választáson múlik minden;)


20/L

2012. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csalás vagy nm csalás,a lényeg hogy a mai felsők többsége csak ilyen melltartóval néz ki valahogy. Amugy meg csak egy embernek kell tudnia a méretedről, a többinek semmi köze hozzá.
2012. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ÁÁÁh nem.Csak tod a push up melltartó olyan mint a chips.ha kinyitod a fele hiányzik :D nah szerinted csalás? :')
2012. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!