Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban felfigyeljenek rám?

Figyelt kérdés
Engem a fiuk észre sem vbesznek teljesen levegőnek néznek igaz nm vagyo a legszebb sőt szrintem uy nézek ki mint egy kripta szökevény.Mivel dobjam fel a külsőmet h szebb legyek.Ha sminkelést ajánlotok akkor sajnálom,de az még nm jöhet, mert tuél fiatal vagyok.Valami ruhákat mondjatok vagy viselkedést v ilyenek.Én nagyon hülye vagyok nm tudom h ez a fiuknak bejön v nem.Milyennek kéne lennem ?

2012. ápr. 9. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? mert ha úgy gondolod, h a simnkeléshez idős lennél,akkor szerintem még a fiúzáshoz is..
2012. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
direkt nm irtam a koromat h ne amiatt izéljetek.és bocsi demost sem fogom leirni talán ha akarod akkor privibe.én tanácsot szeretné kérni tizenéves vagyok.
2012. ápr. 9. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
túl fiatal vagy még a pasizáshoz, majd belenyugszol
2012. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nm pasizni ajkarok hanem azt h észrevegyenek.h ne nézzenek levegőnek, de hje pcsának sem.
2012. ápr. 9. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Öööö. Érdekes vagy :D Sajnálom hogy nem írtad le, hogy hány éves vagy, így nehezebb tanácsot adni de én tippelek egyet: kb. 11-13 éves lehetsz.

Először is, ne mondd azt magadra hogy úgy nézek ki mint egy kriptaszökevény, mert akkor mások is azt fogják rólad gondolni.

Változtass azon, hogy szebb legyél: a hajadat ápold, legyen mindig szép. Ha eltaláltam a korodat nagyjából akkor a smink tényleg nem neked való még, de az tény, hogy a smink szebbé teszi az embert és magabiztosabbá is. Öltözködési tippet nem igen tudok mondani, inkább nézd, hogy milyen ruhákat vesznek fel a mai fiatalok: csőnaci, farmernadrágok, farmerszoknya, csini szoknyák, fodros pólók, ujjatlanok. Öltözz színesen, került a túl nőies, kivágott, keveset takaró, r*bancos ruhákat. És persze kerüld a túl fiús nagyon lógós összeállításokat is.

Azt meg végképp nem tudom, hogy hogy viselkedj. Ne nyávogj, ne hisztizz, és sose akarj megfelelni mindenkinek, mert nem fog menni! Légy olyan, amilyen vagy és akkor majd valaki magadért fog szeretni.

19/L

2012. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!