Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még idén a tornacipő?

Divat még idén a tornacipő?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 02:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem igen, mert most is szinte azzal vannak tele a cipőboltok.
2012. ápr. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen!
2012. ápr. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
a tornacipő olyan mint a farmer. soha nem megy ki a divatból, max átalakul egy kicsit a fazonja, mintája stb.
2012. ápr. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek a tornacipő ha nem is lesz mindig divat,de "ciki" sosem lesz..Legalábbis szerintem.
2012. ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos az. Szerintem rém igénytelen és gyerekes viselet, dehát nem lehet minden ember felnőtt.
2012. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, abszolút az, ez is örökéletű darab
2012. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
5. válaszoló: Miért lenne igénytelen? Ha valaki egy ősrégi, kopott, helyenként lyukas, piszkos tornacipőt vesz fel, az az igénytelen. De csinálnak mindenféle színes, mintásat manapság, ami tök jól néz ki egy fiatal, akár még huszonéves lányon is, ha farmerhoz, meg hozzá illő ruhához veszi fel. Nem tudom, hogy miért lenne ez igénytelen. Nem járhat mindenki magassarkúban. Én is csak ezeket a tornacipőket hordom, és nem gondolom, hogy ettől lealacsonyodna az igényességi szintem.
2012. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor veszek tornacipőt :)
2012. ápr. 7. 00:27
 9/9 anonim válasza:
Szia. Én torna cipő örült vagyok!:) Nagy keresésben vagyok benne, te hol veszed?:)
2012. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!