Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk/férfiak betűrve hordjátok...

Fiúk/férfiak betűrve hordjátok az ingetek?

Figyelt kérdés
Egy TV sorozatban láttam és talán én is úgy tapasztalom, hogy minél idősebb valaki annál nagyobb valószínűséggel tűri be az ingét, én még csak 15 vagyok és nem szoktam, de légyszíves ti is írjátok meg, hogy hogy vagytok ezzel korral együtt, köszi :)
2009. jún. 16. 12:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindig betűröm, mert úgy érvényesül az övem. És úgy látszik milyen csini a hasam :D


De vannak kivételek, vannak ingek amiknek más a szabása, különlegesebb darabok, azok rövidebbek is és azokat nem szabad betűrni.


Nem kelt hivatalos benyomást, mert színes ingeket hordok amúgy is.


(20 vagyok)

2009. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
dehogy tűröm... :S:S
2009. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, kb. erre számítottam :)
2009. jún. 16. 19:17
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
alkalmi "ünneplős" ingeket betűröm és a katonai ingeimet is ha be van gombolva. ha nincs, akkor kitűrve hordom.
2009. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Csaj vagyok nekem jobban tetszik ha be van tűrve!Persze csak ha olyan a stílusod és tudod viselni;)
2009. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok és nekem is jobban tetszik, ha be van tűrve. Ha össze-vissza csak magára kapja valaki (már pedig ha nincs betűrve ilyen hatást kelt) akkor az olyan igénytelennek néz ki.
2009. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
össze-vissza? meg igénytelennek néz ki? én pl soha nem tűröm be, és csak slim-fit (szűkített szabású) ingeket hordok, nah azok aztán nem néznek ki igénytelennek
2009. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 KIss robi válasza:
ez az lányok .én fiu vok és betüröm :)
2011. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nyáron a száz fokban kívülre rakom, de egyébként mindig betűröm. Sajnos manapság már egyre kevesebben tűrik be, főle a fiatalság.
2012. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mindig betűröm , nem szeretem ha a se***mig lóg mint vmi ruha egy csajon. Ez egyébként erősen testalkatfüggő is , hogy kinek hogy áll jól. De azt ne felejtsük el , hogy ez a kinthordás csak mostanában lett hűde nagy divat , régen egyértelmű volt , hogy hogy kell hordani , egyébként még mindig úgy gondolom,hogy betűrve egy elegáns övvel illik inget hordani, de ez csak a szubjektív véleményem.


19/F

2012. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!