Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olvastam valahol, hogy a...

Olvastam valahol, hogy a pasik ki nem állhatják az állatmintás dolgokat. Tényleg így lenne?

Figyelt kérdés
(állatmintás: pl. leopármintás, zebracsíkos)

2012. ápr. 1. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a tobbi pasinal hogy van, az en ferjem nem utalja, de sok ilyen mintas felsot kozonsegesnek tart a mindennapokban. Ha szorakozni megyunk, akkor en isz szoktam ilyesmit felvenni, az sem baj, ha epp kihivo, tehat eleve szuk, alakkot mutato ruharol van szo, szereti rajtam. Viszont fenyes nappal, hetkoznap nem tetszik neki.

Pedig a szexisebb, szukebb, noiesebb ruhakat hetkoznap is dijazza, de az allatminta akkor mar sok.

Megjegyzem, hogy ezen nem szoktunk vitatkozni, mert en sem vagyok ebben a formaban odaig ertuk. Amugy is inkabb a letisztult anyagokat kedvelem.

2012. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem ez is egy olyan "brit tudósok"-féle felmérés lehetett...


bár az tény, hogy az animal print-es dolgokkal csínján kell bánni, mert egy rossz kombinációban nagyon közönségesnek tudnak hatni

de egy kis jóízléssel bátran viselhetők

2012. ápr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazad van, köszönöm szépen a választ! :D hétköznaponként tényleg elég közönségesnek hat, de ha hétvégén egy buli alkalmával viseled, akkor az úgy tényleg más, picit olyan, mint az ünneplő :O :D csak tudni kell mikor és hova kell viselni :)
2012. ápr. 1. 11:47
 4/8 A kérdező kommentje:
ha jól emlékszem az IM magazinban olvastam és nagyon megmaradt bennem :) :D
2012. ápr. 1. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam, hogy a pasik szexinek tartanak 1-1ilyen ruhadarabot. Nem tudom, mennyi igaz ebből, de a barátomnak tetszik, főleg 1-1 leopárdmintás alsóneműszett.
2012. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tényleg amik nagyon közönséges darabok:D Szerintem nem utálják, csak okosan kell kombinálni, nem szabad túl sok belőle, ja és tudni kell viselni.. ;) De szerintem kifejezetten szexi is lehet ;)
2012. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg rosszul hordod akkor egy-egy ilyen ruhadarab gusztustalan tud lenni

ne vidd túlzásba és tud mihez érdemes felvenni

2012. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem látni. Közönséges.
2012. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!