Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy néz ki a normál melltartó...

Hogy néz ki a normál melltartó? Egyáltalán van még olyan?

Figyelt kérdés
Minden boltban szinte csak push up melltartókat látok. A normális (nem push up-os) az olyan lenne, hogy magától nincs alakja, csak a mell tölti be, az anyaga csak egy vékony anyag, és semmi szivacs? Vagy nem is ez a normál? És hol lehet ilyeneket még találni?
2009. jún. 15. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne ilyet venni. Én szinte minden helyen látok ilyet, ahol lehet venni melltartót (pl. kínaiba is). De fehérnemű boltban biztos van, esetleg vmilyen katalógusban.
2009. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem a Triumph üzleteiben találsz ilyet.
2009. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen melltartókat hordok egy egyszerű fehérnemű boltban lehet kapni :)
2009. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy a jó fehérnemű boltok elég drágák, a kínaiban meg pl alig vannak ilyenek, úgy rémlik, mintha ilyen típusból csak olyan vad-féle, és nem mindennapi kinézetűek lennének.
2009. jún. 15. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen melltartókat hordok. Triumphot szoktam venni, és én nem tartom drágának (lehet tavalyi kollekciót is venni). Bár én fehérneművel és cipővel úgy vagyok, hogy arra nem sajnálom a pénzt. Kínaiban én nem is kapok a méretemben, nem láttam még, hogy ott különböző kosár méretek lennének (bár nem is igazán néztem az elmúlt 8 évben). Sokszor még rendes fehérnemű üzletben is nehéz kifogni a 70-75-ös melltartókból C,D kosarat.
2009. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!