Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Évzáróra felmerjek venni egy...

Évzáróra felmerjek venni egy fekete miniruhát? 16/L vagyok.10-és évzárómra megyek (lent bővebben)

Figyelt kérdés
Van egy fekete eléggé mini egybe ruhám mellrésznél húzott vagy redőzött az alja pedig bővebb. Ezt fel vehetem évzáróra vagy nem illik oda?
2009. jún. 14. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
linkeld be a képet úgy tudni fogjuk...
2009. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tom feltölteni...de körülírtam, h milyen megpróbálnátok így?
2009. jún. 14. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem nyugottan felveheted..ha év közbe hordtál ilyesmi ruhákat akkor nem fog megszóli érte senki ha pedig nem hordtál akkor kifejezetten csinosnak fognak találni aki pedig megjegyzéts tesz az csak irigy..hidd el =)
2009. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd fel nyugodtan. Bár, én a biztonság kedvéért vinnék magammal egy fehér inget, ha akadékoskodna az ofő.
2009. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ami azt illeti az utolsó hetekben volt rajtam ilyesmi ruha meg már ez is, az osztfőnököt meg nem zavarja...jah és köszi
2009. jún. 14. 20:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez az iskola szellemiségétől függ, de ha akad otthon egy fehér boleró, vagy sál ill. bármi fölülre, ami fehér, ha jól áll a miniruha senki sem köthet beléd. :)

a fehér felső, sötét alsó jelmondatot nagyon sokféleképpen ki lehet aknázni, anélkül, hogy nem illene az ünnepségre. :)

2009. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Okés, nem tudtam, hogy milyen az ofőd. Mi pl. mindig le lettünk szúrva, ha nem fekete- fehér szerelésben mentünk. Sőt, volt olyan, hogy abba is belekötött, hogy a fekete kosztümnadrágom hajszálcsíkos volt, és nem egyszínű fekete.


Szerintem vedd fel nyugodtan : )

2009. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek k@rvás sem leszek?
2009. jún. 17. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!