Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony lányok, ti milyen...

Alacsony lányok, ti milyen gyakran vesztek fel magas sarkút?

Figyelt kérdés
Elsősorban az igazán alacsony, 150-160 cm közötti lányok véleménye érdekelne, de persze magasabbak is írhatnak. Titeket mennyire zavar az alacsonyságotok? Hány éves korotok óta hordotok magas sarkút? Milyen gyakran vesztek fel magas sarkút, és milyen magasat? Hétköznap is magas sarkúban jártok, hogy ezzel kompenzáljátok valamennyire az alacsonyságotokat?
2012. márc. 26. 01:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Tinikoromban mindig azt hordtam, mivel ezzel az egy dologgal marha elégedetlen voltam. 162cm-hez mindig legalább telitalpú szandált, vagy 6-7 centis sarkút húztam. De így is éppen hogy 170cm voltam, vagy még kisebb.

Tönkre is ment a lábam, csontkinövésem lett:(

Most 166cm vagyok, még mindig kicsinek érzem magam, de most ha felhúzom egy 5-6 centis sarkú cipőt, szandit már megütöm a 170-et.

De az álmom a 170cm lenne :)

Mondom én ha változtatni lehetne nőnék 5 cm-t.

2012. márc. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azért 160 centi errefelé inkább átlag, mint alacsony hivatalosan. :P és kb. annyi is vagyok.

hát nálam zömében idényfüggő, télen most egyszer vagy kétszer vettem fel a magas csizmámat valahogy, tavaly meg azt hordtam végig.

a hetekben csak magas cipő volt rajtam, mert most vettem és tetszik, meg kényelmes is.

zömében azért jobb szeretek laposabb cipőben lenni, de hangulat és öltözék kérdése.

zavarni zaar az alacsonyságom, de már inkább megszoktam, változtatni úgyse tudok rajta, egy magassarkúval sem, mert úgyis látja mindenki, hogy az van rajtam, plusz még a magas lányok sem zavartatják magukat, és ők is ugyanúgy hordanak magas cipőt, szóval különbség sincs. :D

szerintem a legmagasabb cipőm sincs több 8-9 centinél, és hétköznapra simán, partizni sose veszem fel. :D

2012. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én 165 cm vagyok és nem 10-15 centisre gondolok,de nem bírok olyan cipőbe járni aminek nincs valamennyi sarka mert úgy érzem nem vagyok nőies,és rosszul érzem magam a bőrömben:S télen is kicsit más volt mert hát az ember jégen nem akar egyensúlyozgatni, ezért 2 csizmámnak volt sarka de nem nagy! ősszel egy félcipőt hordtam kb 5-6 centis sarokkal,most tavaszra pedig ilyet vettem kékben: [link]


nyáron meg magassarkú szandál,és papucs:)

Egyszóval nálam kilőve a sportcipő és a tornacipő és társai:)

2012. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 163 cm vagyok,és egyetértek az egyik válaszolóval: szerintem ez inkább átlag mint alacsony :) legalábbis nekem nincsen olyan érzésem,hogy nagyon alacsony lennék. gyakran hordok magassarkút, de nem feltétlenül azért,hogy magasabbnak látszak,hanem mert nőies. szeretem a balerinát is,télen meg az eszkimócsizmát :)
2012. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 162 cm vagyok(16 éves) és gyakran hordok 6-7 cm-es magassarkút, de nem mindig. Szóval egész héten azért inkább nem járok abban. Annyira végülis nem zavar hogy ekkora vagyok, mert átlagosnak érzem. És még lehet hogy növök, mert Anyu 168 cm, Apu 180 és ő is későn nőtt. Ha választhatnék, olyan 168-170 cm lennék(és hátha leszek is).
2012. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
156-158 cm vagyok (attól függően, mikor és hol mérnek) és mindig magassarkú vagyok. Nem a termetem miatt, egyszerűen azért, mert ez tetszik. Nem zavar az, hogy alacsony vagyok, szeretek pici lenni, a barátomnak is tetszik, de néha szeretnék hosszú lábakat.
2012. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

156 cm vagyok, és hetente egyszer-kétszer veszek fel magassarkút. Imádom, és van sok is, de 4-5 kilométereket gyaloglok egy nap, ezért számomra a mindig magassarkúban járás kilőve. Én személy szerint nagyon szeretek ilyen pici lenni. A barátom 170 cm magas körüli, és gyűlöli ha magassarkú van rajtam, mert akkor én is akkora vagyok mint ő :))


20/L

2012. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20L (előző)

Ha te 156 vagy a barátod 170, nincs az a magassarkú, amiben akkora lennél mint ő. Maximum 166cm lehetsz egy 10 centis telitalpúban...vagy a barátod kisebb.

2012. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

:)) Igen, számolni azért még tudok, köszönöm :) Nem sok 10 centis sarkú cipőm van, a legtöbb 12-13 cm-es, ha azokat veszem fel, akkor már csak 1-2 centi van köztünk, ami szinte nem is látszik. Magasabb semmiképpen nem vagyok, de ő valamiért azt szereti, ha pici vagyok, nem tudom miért :D


20/L

2012. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!