Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony lányok, magas lányok....

Alacsony lányok, magas lányok. Előnytelenül öltözködnek?

Figyelt kérdés

Pl. többnyire pont a magas lányokra jellemző hogy miniszoknyát húznak, ezzel még hosszabbnak tűnik az amúgy is hosszú lábuk... olyan zsiráfos:D

az alacsonyak meg többnyire térdig vagy az alá érő szoknyát húznak, ettől az amúgy is rövidke lábuk még rövidebbnek tűnik.

vagy ők ezeket nem veszik észre a tükörben, vagy nem zavarja őket egyáltalán? ki mi alapján dönt egy bizonyos hosszúságú szoknya mellett? ti milyet hordtok legtöbbször és miért?


2010. aug. 12. 23:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 168 centi vagyok, a térdet épphogy kivillantó magasított derekú szoknyákat kedvelem, ezeket magassarkúval hordom. Így jobban kiemelem a lábamat, a csípőmet és a fenekemet:) Minit nem veszek fel, a hosszú szoknyát sem kedvelem, de pl. egy könnyű maxiruhát bátran viselek nyáron.

21L

2010. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
attól hogy valaki magas ...nem fog bokáig érő szoknyába járni...csak mert az neked nem tetszik:S amúgyis a férfik bolondulnak a szép hosszű lábakért...
2010. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem bokáig érőben kell járkálni, de sokkal jobban áll nekik egy térdigérő ez egyértelmű. de felőlem azt vesznek fel amit akarnak... nem beleszólni akarok, csak nem értem őket miért hangsúlyozzák ki azt ami nem előnyös.
2010. aug. 12. 23:32
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha megnézed a modelleket a kifutón, rájuk is adnak miniszoknyát. Magas vagyok (180cm) és vékonyak lábaim,de minim is, térd fölé- illetve aláérő szoknyám is van, de hosszúm nincs,(gátolna a járásban)
2010. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
kifutókon persze, hiszen ott csak magas lányok vannak, és valakin a minit is be kell mutatni:)
2010. aug. 12. 23:35
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én 157 cm vagyok, nem veszek fel térd alá érő szoknyát vagy nadrágot (természetesen hosszúnadrágot azért hordok télen, de térdnadrág, halásznadrág felejtős..)a miniszoknyákat nem szeretem, ezért rövidnacikat illetve egyberuhákat hordok (térd fölé érőt) szerintem ezt így nem lehet kijelenteni hogy a magas lányok rövidruhákat az alacsonyak pedig hosszúruhákat hordanak. személyenként, kortól függően változó, lehet hogy valamelyik alacsony lány nem szereti a térdét, ezért takargatja, a magas lányoknak meg valószínűleg melegük lenne nagykabátban nyáron:)
2010. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, én 185 magas nő vagyok, és imádom a miniszoknyát. Zsiráfos jelzőt még az életben nem kaptam, ellenben azt, hogy jól áll, annál többször. Szerintem előnyös, hogy látszik a hosszú combom, meg az izmos lábam. Minden egoizmus nélkül, edzőként dolgozom 4 éve. És imádom mutogatni.


Ha pedig egy alacsony nő nincs megelégedve a combjával, ugyanúgy vehet fel térd alá érő szoknyát, hisz neki így ez előnyös, nőies viselet.


Felhúznak az ilyen primitívségről tanúskodó kérdések, és idióta, logikától mentes következtetések.


Kérdező, te nagyon nem lehetsz magaddal megelégedve.

2010. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

divatszakmában dolgozom, lehet ezért vagyok ilyen kritikus, de tudom hogy igazam van. a legtöbb nő nem tud előnyösen öltözködni. persze ti dolgotok, tényleg nem megbántani akartalak a zsiráfos jelzővel sem, nem minden magas nő zsiráfos..csak nagy részt én ezt látom az utcán.

magammal nincs semmi bajom, kösz, biztos ezért foglalkozok annyit másokkal:P

2010. aug. 13. 00:02
 9/16 anonim ***** válasza:

Én 160 cm vagyok.. és tényleg nincs 1 DARAB HOSSZÚ SZOKNYÁM SEM.. utálom, előnytelen lenne, még jobban összenyomna, így marad a mini. :)

És sztem a magas lányokon is jol áll.. persze aki csinos.

2010. aug. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem, miért fáj az neked, hogy egy magas nő is szívesen hord miniszoknyát. 180 vagyok, szép lábakkal, már miért ne venném fel? Én még ilyet életemben nem hallottam, hogy magas nőnek nem előnyös a miniszoknya... annak nem előnyös, akinek ronda/vastag/túl pipaszár/görbe lábai vannak. Engem speciel a hosszú szoknya "nyújt" meg inkább, nem a mini... te meg azt hidd el, hogy ebben meg nekem van igazam, látom, amit látok, még ha nem is a divatszakmában dolgozom. A stílusérzék nem ettől függ.
2010. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!