Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony lányok, magas lányok....

Alacsony lányok, magas lányok. Előnytelenül öltözködnek?

Figyelt kérdés

Pl. többnyire pont a magas lányokra jellemző hogy miniszoknyát húznak, ezzel még hosszabbnak tűnik az amúgy is hosszú lábuk... olyan zsiráfos:D

az alacsonyak meg többnyire térdig vagy az alá érő szoknyát húznak, ettől az amúgy is rövidke lábuk még rövidebbnek tűnik.

vagy ők ezeket nem veszik észre a tükörben, vagy nem zavarja őket egyáltalán? ki mi alapján dönt egy bizonyos hosszúságú szoknya mellett? ti milyet hordtok legtöbbször és miért?


2010. aug. 12. 23:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ne általánosíts! én alacsony vagyok (165 cm) és nekem a mini előnytelenül áll, mert aránytalan vagyok. a lábaim túl hosszúak a felsőtestemhez képest, így inkább összenyomom a lábaimat egy hosszabb szoknyával és ez áll jól.
2010. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Előző, 165 centi az átlagmagasság, nem vagy alacsony. 160 centi sem alacsony, csak az annál kevesebb.
2010. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
152cm vagyok és 19éves. Megmondom az alacsony lányok miért hordanak max térd feletti nadrágot szoknyát: mert nincs olyan szép hosszú combjuk és szégyellik. Nekem egy szoknyám van, azt sem szeretem igazán, comb 3/4ig ér kb, de látszik benne a combom és nem tartom szépnek. Ha valakinek nem tetszik nem nézi ennyi és nem érezném jól magam miniszoknyában :) Aki meg jól érzi magát benne akárhogy is néz ki tegye. ;)
2010. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
én jó magas vagyok (183) és szeretem a miniszoknyákat, rövid sortokat, és nem fogom csak azért nem hordani őket, és nagymamás hosszú szoknyákban járni, mert valaki szerint így zsiráfos. nekem amúgy is tetszenek a hosszú lábak :)
2010. aug. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 annus_li34 válasza:
178 vagyok, ha nem több egy kicsit, és szeretem a mini szoknyát. szerintem is jó mutogatni a hosszú lábakat, és egyedibbnek érzem magam ilyen magasan, miniszoknyába.
2010. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de azért én is ideírok.

Én 161 cm vagyok, viszont hosszúak a lábaim, csak azért nem tűnik fel, mert combra és fenékre könnyebben hízok. És ez jobban látszik, mert a felsőtestem meg elég vékony.

Jó az igaz, hogy amikor megnézek hozzám hasonló magasságú csinos lányokat, azt látom, hogy sokkal rövidebb a lábuk, és mégis normális alakjuk van.

Egyébként a szeméremcsontom aljáig 77 cm a lábam, a csípőcsontom hegye pedig 91 cm magasan van.


24/L

2016. jan. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!