Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem gáz ez egy kicsit?

Nem gáz ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Mostanában állatira megtetszettek a férfi ingek a szabásuk miatt és vettem is egyet ma. Ehhez hasonlít, csak mindkét oldalon van zseb és más a színe meg másmilyenek a kockák (magyarul tökmás xD de hasonló).

[link]

Vannak férfi pólóim is, de NEM olyanok, hogy kétszer beleférjek. Kicsit ducibb vagyok és tök jól eltakarják. A női pólókkal az a bajom, hogy felcsúsznak szinte a hátam közepére hátul és mindig le kell húzogatnom :D Olyan kényelmetlenek.

Azért kérdezem, mert a suliban egy csomó csaj úgy öltözködik, mint egy ribanc, de én meg a másik véglet vagyok, vajon van valami baj velem? Persze nem akarok úgy kinézni, mint egy ribanc, de ez nem sok egy kicsit már ez a férfi ing? :D

Ja, meg már szégyenlem magam, hogy amikor a női ruháknál nem találok olyat, ami kedvemre való, akkor átbattyogok a férfi részlegre (na ott akad, ami tetszik :D). És ott pasik között mászkálok és nézegetem a pólókat :'D Vajon mit gondolhatnak olyankor?

Bocsi a sok szövegelésért :S Nos, kicsit hibbant vagyok, vagy ez még oké? Őszintén szólva nem t'om eldönteni.

14/L


2012. márc. 24. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de kb 1 éve mindenki férfi ing-kópiákban mászkált mindenhol. Nem gáz, hord nyugodtan.
2012. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

hát figyi nem azt mondom gáz hanem hogy ízléstelen férfi ruhákat hordani egy nőnek.. Te az a tipikus eset vagy akivel én rosszban szoktam lenni mert remélem nincs igazam,hogy lenézi és leribancozza azokat a nőket akik szeretnek nőiesen öltözködni,(miniszoknya,magassarkú kombó stb.). Szerintem attól hogy van rajtad felesleg úgyanúgy tudsz találni nőies ruhákat, pl ott a tunika ami nagyon jó alaktakaró tud lenni, meg pl a magassarkú hosszítja a lábat, meg szoknyában is a térdig érő fazonok karcsúsítanak. Ez az én véleményem,lepontozhatsz ha akarsz csak nem szeretem ha valaki leribancozza a másikat azért mert nőies mert sógornőm is ilyen és ki nem állhatjuk egymást. Neki a boxer alsó, a térdzokni susogós rövidnadrággal megy az attól nem ribanc persze..

Ne haragudj,nem megbántani akartalak..

2012. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hmm... köszi az eddigi válaszokat.

Mivel a sulimban lévő lányokról beszéltem, ők is tizenpár évesek, a magassarkú oké, de példának van egy lány aki télen is topokban volt és kivan szinte mindig a melle + sok smink :D Tizennégy évesen. Hidd el, nem valami agytröszt. Na az ilyenekről beszélek, szerintem az ilyenek ribancok. Aztán persze lehet, hogy tévedek, de a véleményemen nem tudok változtatni.

2012. márc. 24. 21:34
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja és magassarkúm is volt már (nem volt magas, de volt). Szemceruzát is használtam már néha (csak keveset).

Úgyhogy akinek ilyen a stílusa nem zavar, csak amit fentebb írtam.

2012. márc. 24. 21:36
 5/9 csokissüti002976 ***** válasza:

Én is ilyen voltam, sőt, én is duci vagyok. :D

Az utóbbi egy évben kezdek kikupálódni. :D

Figyelj, ha Neked tetszik, meg jól érzed benne magad, akkor hordd! :D

18L

2012. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Én ezt gáznak tartom bocsi. Most képzeld el ,hogy szembejön veled egy srác akin olyan ing van mint rajtad,sztem nagyon ciki lenne mindkettőtöknek.Én bőpólót is csak otthon hordok,sztem suliba nem való lányoknak.Anyiféle női ruha van,egyik szebb mint a másik,sportostól kezdve a nőiesik,nem hiszem el ,h nm találsz kedvedre valót. Igen,ha a véleményemet kérdezed,én ezt nm tartom normálisnak.A fiúkhoz vonzódsz? Ezt nm bunkóságból kérdezem.


18/L

2012. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz, miért kellene olyat hordanod, amiben kényelmetlenül érzed magad???


20/L

2012. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Úgy látom eléggé megoszlanak a vélemények :)

# 6/7: Igen, a fiúkhoz vonzódom nyugi :D

2012. márc. 25. 15:36
 9/9 anonim válasza:

semmi gáz nincs ezzel sztem. monduk én a szőkített női ingeket szeretem,de ez is tetszik :D ha belesuttoghatok,csak annyit: sztem nem attól ribanc valaki,hogy úgy öltözik,hanem a magatartása, személyisége miatt. szóval kb az elkényeztetett lánykákra gondolok akik 11-13 évesen is NAGYON magassarkút vesznek,hisztiznek minden miatt,és lenézik azt akinek nincs 'menő' cuccokra anyagilag kerete. szerintem ti is erre gondoltatok,bár nemtudhatom :) nálam a tornacipő,csőnaci,póló,ing az amiért élek-halok :D de persze smink stbstb..merthát mégiscsak nőből vagyok :)

15/L

2012. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!