Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tavaszi cipőnek (balerina...

Tavaszi cipőnek (balerina szerű) gáz, ha sima, kicsit csúszós talpa van?

Figyelt kérdés
Eddig úgymond "sportcipős" lány voltam, de most vennék valami nőiesebb cipőt tavaszra. Találtam egy szép cipőt, ami őrült kényelmes, de mint írtam, kissé csúszós az alja, ahogy lépkedtem, amikor felpróbáltam, meg is csúszott párszor a lábam... Az eladó szerint ez nem gond, mert tavasszal nincsenek már csúszós utak (ez mondjuk oké), meg ha kicsit hordom, és kopik a talpa , akkor kevésbé fog csúszni (na ezt nem értem). Mit gondoltok, megvegyem?

2012. márc. 12. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fogod hordani esőben (ekkor csúszhat), vagy suliban pl, ahol járólap van (szintén csúszhat), akkor sztem vedd meg.
2012. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Viszont ha vékony a talpa az elég gáz.Majd figyelgesd mennyire kopik,én már jártam úgy,hogy mire hazaértem a lépcsőn észrevettem,hogy 1 kis részen a talpamig kikopott. :DDD
2012. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az összes balerinacipő ilyen :S
2012. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha csúszik, járólapon figyelj oda rá! Meg próbálj nem nagyon vékony talpút választani, mert egyrészt ki is tud könnyen kopni, másrészt hosszabb sétákat nem kényelmes megtenni benne!
2012. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Húha mi számít vékony talpnak? Szerintem max pár miliméter vastag lehet maga a talp (fölötte van egy vastag és kényelmes bélés). De elég kemény műanyag az alja, nem tűnt úgy, mint ami hamar kopna...
2012. márc. 12. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg a cipőt nyugodtan! Fújd be a talpát hajlakkal, akkor majd nem fog csúszni!:)
2012. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!