Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz a push-up melltartó?

Gáz a push-up melltartó?

Figyelt kérdés
Nem akartam push up melltartót mert kicsit hülye dolognak érzem hogy kis mellem van, de mégis nagyobbnak akarom feltüntetni. Erre anyám meglepett egy nagyon drága push up melltartóval. Eddig még sosem volt rajtam. Szerintetek?
2012. márc. 23. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem gáz.
2012. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én mindig azt hordok, és nem azért hogy nagyobbnak tűnjön, hanem azért mert én abban formásabbnak érzem.
2012. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szépen formál és nagyobbnak mutatja, sokkal jobb, hordd csak!!
2012. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
énis hordok kivágott felsőhöz elengedhetlen, ha az ember nem D feletti mellméretű :) én szeretem nagyon!
2012. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

gáz,mert becsapás.

Tudod, van az a mondás, hogy =

"A push-up olyan mint a chips, amikor kibontod, meglátod, hogy csak a fele van benne." Nem akarok beleszólni, ne vedd sértésnek, csak kimondtam amit gondolok.

Ha szeretnéd, akkor hordjad!

2012. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha tényleg kaptál egyet, akkor próbáld ki,hogy milyen!:)
2012. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
21:26 milyen becsapás? annyival nem lesz nagyobb, inkább csak felnyomja a mellet. Gondolom a pasija úgyis tudja, hogy mekkora melle van.
2012. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, egy mélyebben dekoltált ruhához az a legjobb. Csak megemeli a mellet, a széthúzókat összetartja a különbséget eltakarja. Nagyon demokratikus ruhadarab.

És aki mondjuk kétgyerekes anyuka de nem akar úgy kinézni mint egy fejős tehén? Az nem emelheti meg a megereszkedett mellét? Mert becsapás? Vagy mivan?

2012. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én csak ilyet hordok. Engem sajnos nagyon kicsi mellekkel áldott meg a sors, szóval szükségem van rájuk, főleg a kivágott ruháknál. A barátom nem érezte átverésnek, mikor először lekerült rólam a melltartó, mert amúgy az icipici melleim formásak. Sőt amúgy imádja, ha push-up van rajtam, és valami szexi felső. Utána alig várja, hogy lekaphassa. Szerintem ez csak közhely, hogy átverés. Egy push-uptól nem lesz annyival nagyobb, hogy az A-s mell D-snek látszódjon. Nem nagyítja őket, csak formálja és feljebb tolja. Nem gáz, hordd nyugodtan!
2012. márc. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudom, én is így voltam vele, hogy anyám vett. Akkor néha hordtam. De egyszer kersztbe csíkos(mellet optikailag nagyító) felsővel vettem fel. Nem is figyeltem, csak kimentem az utcára. Erre egyszer csak azt hallom a hátam mögül:"De negdugnám azt a nagymellűt, ekkora dudákkal"! Pedig tök átlagos méretű melleim vannak, nem valami hű de nagyok. Akkor nem tudtam, hogy röhögjek vagy elszomorodjak. Na azóta nem hordom azt a melltartót.

De egyébként nem tartom csalásnak, szinte minden barátnőm hord. A legtöbb fiú meg eleve belekalkulálja a push up-ot ha megnézi a melled.(: 16l

2012. márc. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!