Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nőket nem zavarja, hogy ha...

A nőket nem zavarja, hogy ha miniszoknyában vannak, bármikor alájuk nézhetnek?

Figyelt kérdés
Én pl. vagyok olyan pofátlan, hogy megtegyem bárkivel az utcán.
2012. márc. 22. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Az a baj, hogy az nem zavarja őket, ha nincs olyan alakujuk, hogy miniszoknyát hordjanak, de mégis hordják...
2012. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez a céluk, de engem nem zavar. És ha lehet nem elégednék meg a látvánnyal...
2012. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Isten bizony, vidám egy kérdés ez.:) Nekem még soha nem jutott eszembe ez miniszoknya viselésekor. Már csak azért sem, mert nem tudom elképzelni a kivitelezését. Mégis hogy gondolod a dolgot?
2012. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég szánalmas egy gyerek vag te hallod...


Nem alánézni kell a nőnek, hanem elérni, hogy saját maga mutassa meg a ... khm... adottságait.

2012. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 harisnyababee ***** válasza:
100%
Tényleg elég gáz vagy. Alánézel, és akkor? Mit látsz? Egy bugyit minimum, de ilyen időben a legtöbb nőn még harisnya is van ha miniszoknyát vesz fel. Ez ám a látványosság!!! De ha végülis neked ennyi is elég a boldogságodhoz, akkor engem személy szerint nem zavarna, hisz ez egy olyan pitiáner dolog, h szót sem érdemes rá fecsérelni. xDxDxDxDxD
2012. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz extra mininek kell lennie. Olyat pedig nagyon kevesen hordanak. Meg szerintem észrevenné bárki.
2012. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

addig körözöl, míg be nem látsz.

gratulálok. hány éves vagy? 12?

2012. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

14 xD

A szexhez még éretlennek tartom magamat, de attól még eléggé ebvagyok indulva sokszor... A kérdés meg nem kimondottan a téli és a hideg időkre szól.

2012. márc. 22. 19:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves első! ha egy lány nem olyan adottságokkal rendelkezik,akkor süljön bele a hosszú ruhába? Barom!:D Ha nem tetszik nem nézel oda. :D

(nem,nem vagyok duci/túlsúlyos. ma is miniszoknya volt rajtam, ahogy elnéztem sokaknak bejött :) )

2012. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első. 178 centimhez 115 kiló társul, és bár kockahasam van, ez nem látszik a rárakódott látványos védőrétegről.


Nekem soha nem jutna eszembe izompólóban menni bárhová.


Lányoknál sem csak 170 centi fölött és 50 kiló alatt tartom szerencsés választásnak a rövid szoknyát. Vannak, akiken szerencsésebben rendeződnek el a kilók, ne adj isten sportol is valamit, tehát kellemes alakja, akár hangsúlyozandó lába is lehet. Ilyenkor miért lenne baj a mini?


De sajnos sok lány és sok nő nem az adottságainak megfelelően öltözik. Nem nekem kellene stylistot játszani, az anyjuk kellett volna ezeket megtanítani. Ha jó mellem van, de sonkás a lábam, akkor hosszabb szoknya, mélyebb dekoltázs, nem fordítva. Ha hosszú a lábam, de nincs mellem, nem gombolok köldökig, és nem veszek fel harsány nyakláncot, látványos szemüveget. Ha kifittyen egy kis úszógumi, nem veszek csípőnadrágot rövid felsővel akkor sem, ha a 10 kilóval könnyebb barátnőmön ez csodásan áll.


Hogy akkor mit vegyen fel egy lábban, fenékben erősebb lány a nagy melegben? Valami bővebb fazonú, térd fölé érő szoknyát. Nem minit, meg szuperminit, mert azzal nevetségessé teszi magát, ráadásul messziről süt róla, hogy nincs rendben az énképe, és öltözni sem tanította meg senki. Nem hinném, hogy az lenne a cél, hogy ezt a képet sugározza magáról.

2012. márc. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!