Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Attól még lehet valaki...

Like007 kérdése:

Fiúk! Attól még lehet valaki szép csak mert nem jár divatos ruhában, miniszoknyában és olyan pólóban amiben teljesen ki van a melle?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:

erre a kérdésre tudod a választ.Lehet.

A ruhát le kell szarni, ergo attól még lehet valaki értékes ember, mert miniben jár.

Ne légy felületes.

Az bész és a személyiség sokkal többet számít.

2011. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*ész
2011. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet:D látok is az utcán pár lányt,akin alig van festék és gyönyörű arca van.A ruházata pedig egy sima farmer és egy sima pólóból áll.(Ja és nem 10 cm-es magassarkúval)

Ma is látok az utcán,de már ritkábban.Nálam fő a természetesség,de sok férfinak nem ez számít.

2011. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha a nem-divatos-ruhák alatt kínai melegítőket, undorító flitteres ruhákat értesz..lehet az arcod szép de nem túl gusztusus látvány egy ilyen kínai ruhás csaj. de az arca haja lehet szép.
2011. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"kínai melegítőket, undorító flitteres ruhákat értesz.."

Ez is divatos bizonyos FAJTÁNÁL... xD

(Na jó, abbahagytam, még töröltetik...)

2011. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most nem azért mondom, de a kínai ruhák se kevésbé jobbak, mint a márkás ruhák. Mert, hogy kb ugyanonnan származnak. Különbség hogy a márkás akár több 10 ezerbe kerülhet. Míg a kínai sokkal olcsóbb. Ezt most nem azért mondtam, hogy veszekedés legyen csak gondoltam felnyírom a szemedet. Nekem van márkás és van kínai is és nem érzek közte különbséget. Illetve annyi hogy van olyan márkás ruhám, ami tönkrement 2 hónap után.
2011. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

off :így igaz, minden márkás ruhát Kínában varrnak, de a márkásak jobb minőségűek mégis... a sima kínai vackok szerintem legtöbbször ízléstelenek, teli értelmetlen feliratokkal.


on: viszont igen lehet szép, de el vagy tévedve, mert nem a nagyon miniszoknya és a nagyon kivágott felső nem divatosnak mondható, hanem ribancosnak. ez a kettő teljesen más. a fiúknak azért az tetszik ha trendin öltözködsz, ne vidd túlzásba, de azért legyél csinos. jobban megnéznek egy ilyen lányt, mint egy szürke kisegeret. persze az is lehet szép, de azért az öltözködés első benyomás ügyben sokat nyom a latba.

na sziasztok :)

19/L

2011. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! bár nem a kínai ruhákra voltam kíváncsi!
2011. ápr. 23. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!