Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Supra cipő vagy dc cipő?

Bgabika kérdése:

Supra cipő vagy dc cipő?

Figyelt kérdés
Magasszárút szeretnék...
2012. márc. 17. 13:20
 1/9 tetro ***** válasza:

supra - skytop, én ár hármat elhordtam belőle, de ez az egyik legjobb magasszárú cipőm

[link]

2012. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mennyi idő alatt ment szét a cipő?
2012. márc. 17. 14:48
 3/9 tetro ***** válasza:
két év, de úgy hogy sok cipőt hordok. de igazából én azt hiszem nem vagyok mérvadó, rajtam szokatlanul gyorsan kopik el minden. ezek a cipők nagyon jól bírják.
2012. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszz. [link] ???
2012. márc. 17. 14:55
 5/9 tetro ***** válasza:
Én kintről szoktam rendelni. Még ilyen magas dollár mellett is a felére jön ki.
2012. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a DC Spartan iszonyat jól néz ki, legalábbis nekem nagyon tetszik, ez az első magasszárú cipőm, nagyon finnyás vagyok cipők terén, de jelenleg nekem ez a cipő tetszik a legjobban, és kinézetre maximálisan elégedett vagyok vele, egyszerűen tökéletes. Nemrég vettem, szóval többet nem tudok róla nyilatkozni, csak annyit hogy kényelmes, és jól tartja a bokámat, ezért is utáltam az alacsony szárúakat. :) Csak bíztatni tudlak, hogy ilyet vegyél.
2012. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fiúknak: DC SPARTAN HI WC; DC ROYAL; SUPRA BANDIT; SUPRA PASSION; SUPRA SKYTOP;

De inkább DC.

2012. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
honnan rendeled tetro? és ide magyarországra?
2012. márc. 18. 10:00
 9/9 tetro ***** válasza:

tactics.com

urbanoutfitters.com


néha máshonnan is, de leginkább erről a két helyről. a postaköltségre viszont figyelj. egy termékre nagyon sok. akkor éri meg, ha sokat rendelsz, vagy ha többen rendeltek együtt.

2012. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!