Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockeren Converse tornacipő?

Rockeren Converse tornacipő?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek,ha egy rockeren Converse tornacipőt láttok?
2012. márc. 7. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Elfogadom
2012. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Converse, mostanság boldog boldogtalanon azt látom, olyan mintha ingyen osztanák. Régebben nagyon szerettem, de mostanra olyan tucat lett. Az ilyen cipők nagyon tetszenek: [link] és még senkin se láttam :D

A kérdésre válaszolva nem befolyásolja a véleményemet, olyan mintha Nike lenne rajta, vagy más.

17/L

2012. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a műfajt, de szerintem egy önérzetes rocker nem venne fel olyat.
2012. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát azok az AC/DC-s dorkók nekem is bejönnek. :D Régebben hordtam Converse tornacipőt kb 2-3 éve, oszt most nem tudom h viszonyuljak hozzá, hogy már mindenkin az van. Főleg az ilyen páwákon vagy mi a tökömökön.
2012. márc. 7. 16:06
 5/10 anonim ***** válasza:

"főleg az ilyen páwákon vagy mi a tökömön"

lol!


szerintem amúgy jó rockernek converse, főleg ha sima fekete-fehér.

2012. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy jó 5-7 éve még csak rajtuk láttam. Aztán bejött a divatba.
2012. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Látom te se voltál még Rockmaratonon, ott ez nem ritka látvány.
2012. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem fekete-fehér van kb 3 éves, csak azé mondom nem vagyok divatmajom, mert manapság csak azokon látni.
2012. márc. 7. 17:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a cipőtől lesz valaki rocker. Természetesen hordhatja, a cipő nem fogja befolyásolni vagy megváltoztatni az embert. Például én is rocker vagyok, de természetesen hordok másfajta ruhákat is. Van egy tiszta fekete Converse cipőm, a converse jel is fekete rajta. Viszonylag sokszor hordom, de mégse leszek tőle páwa.


Ezért mondom, hogy egy rocker is simán fölveheti, senki nem fogja lenézni érte, legalábbis az értelmesebbek.

2012. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 k.lau13 ***** válasza:

"páwákon vagy mi a tökömökön." júúúj... ezt hogy sikerült összehozni? XDXDXD


De most hogyha amúgy meg a többi ruhád nem olyan, mint nekik, akkor attól, hogy olyan a cipőd, még rocker maradsz :DD Meg mondjuk ez nem is öltözködéstől függ, bár megértelek, nekem is elég komoly elhatározás kell ahhoz, hogy bármilyen ruhám hasonlítson ezekhez a "divatos"(vagy mi a rák:D) ruhákhoz... ://


De attól, hogy olyan cipőd van, mint ezeknek a "páwáknak"(xD) attól te még rocker maradsz, ez nem öltözködés kérdése :D

2012. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!