Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kerül egy Nike cipő...

Miért kerül egy Nike cipő 20rugóba és egy Lacoste 27 rugóba?

Figyelt kérdés
Az a 7 az a márka név?

2012. márc. 6. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
???
2012. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valószínű más anyagból készült... de lehet az is h más a kialakítás, újabb modell, tartósabb, kényelmesebb, stb
2012. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én valahogy csak ennél olcsóbb Niket, és sokkal drágább Lacoste cipőt láttam. Egyszerű: a Niket Thaiföldön gyártja olcsó munkaerő, míg a Lacoste rendesen, igényesen meg van csinálva, normális az anyaga és tartósabb a cipő. Inkább a Nike az, ami a márkanév miatt kerül annyiba, amennyibe.
2012. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem Nike cipőm volt ami már jött szét. Egyszer bementem egy office shoes-ba és megnéztem, h milyet vegyek. Találtam egy Lacoste bőr cipőt ami kicsit a szokásos nike cipőknél drágább volt, de mivel kifutó darab volt ezért sikerült -50%-osan megvenni vegyis 15.000-ért a méretemben. Amúgy általában bőr és elég igényesen és szépen van megcsinálva. Szerintem tartós cipő. Eddig még egyszer kellett elvinni cipészhez, mert "csürüsztökölök" és a sarkának nem tett jót. Ezen kívül hibátlan. Azonos idős DC cipők meg nike és adidas cipők (amit osztálytársaim hordanak) már mennek szét... Én szívesen hordom és azért, mert tetszik és nem feltétlenül a márka miatt...
2012. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nike az olcsóbb mint a lacoste azt én sem tudom hogy miért de van több nike cipőm az volt 20 fölött de a lacoste csizmám volt 35...
2012. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!