Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted milyen a lány alakja?

Szerinted milyen a lány alakja?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 6. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen az alakom:D lehet h nem nagy szám,de ha hozzá csinos öltözködés,szép arc és dús hajzuhatag párosul egyáltalán nem rossz az összhatás:D
2012. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen alakom van es tetszik a lanyon is, magamon is. A cicim nekem sem nagy, de formas vagyok es feszes, tettem is erte eleget, de a hatas tartos. Mar nem vagyok tini es van ket gyermekem.

En levonom a kovetkeztetest, hogy az ilyen alak tetszeni szokott az embereknek, mert szinte nincs olyan nap, hogy ne kapjak errol megerositest.

2012. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szerintetek 160 cm-hez hány kilónak kell lenni hogy ilyen alakot lehessen elérni?

Amugy nagyon köszi mindenkinek! Jöhetnek még a válaszk is! :))

2012. márc. 7. 20:30
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo vagyok.

En 178 cm-hez vagyok 60 kg.

Ha a bmi-t nezzuk, akkor 48 kg - 160 cm ad ilyen erteket.

De ez igy nem feltetlenul igaz, merthogy sokat szamit az izom es zsir arany. Rajtam pl zsir nem sok van, inkabb kemeny testu vagyok, de nem durvan szalkas.

2012. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi..kicsit furcsa h ilyen vékony alakhoz 48 kilónak kellene lennem, jó ha vagyok 44 :(( és edig nagyon hasonlitok hozzá :) de azért szeretnék meghizni, csak nem tudok, nagyon sokszor próbáltam már :((
2012. márc. 8. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!