Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon izzadós vagyok, kelleme...

Nagyon izzadós vagyok, kellemetlenül, milyen összetételből álló felsőket tudnátok ajánlani, melyik a legkellemesebb, legpraktikusabb anyag tavaszra, nyárra?

Figyelt kérdés
Használok stiftet mindig, dove, lady speed,de múltkor is nagy izzadságfolt maradt a hónom alatt, a felsőmön és csak később vettem észre,kellemetlen volt nagyon. Az olyan felső milyen lehet,ami 60% pamut, de a többi spandex,műszál? Vagy minél több pamut, annál jobb?
2012. márc. 3. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon az vagyok..nyáron ujjatlan, spgettipántos felsőket, ruhákat hordok, próbálok ilyeneket jó szellős anyagból beszerezni..jól írtad, szerintem is a pamut jó, mert jól szellőzik.
2012. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyógyszertárban Solutio Antisudorica-t, kb. 400 Ft., használd kitartóan, ettől garantáltan nem fogsz egyáltalán izzadni.
2012. márc. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. ez micsoda?
2012. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kis lötyi, amivle bepamacsolod a hónod alját, és nem fogsz izzadni. Tényleg jó, de én csak tavasszal használom, amikor a pólós időszak van.


Amúgy vegyél ingeket. Na, nem világos kéket, zöldet rózsaszín, hanem fehéret, kockásat. Ezeken egyáltalán nem látszik az izzadság.

2012. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!