Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Nők akik Veszprémben...

Lányok/Nők akik Veszprémben laknak! Ti hol szoktatok (melyik boltban) ruhát vásárolni?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem ide Veszprémbe és még annyira nem vagyok jártas, hogy melyik üzletekbe érdemes benézni mindenképpen.

Fiatal, 21 éves nő vagyok. Köszönöm a segítséget!


2012. márc. 2. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóba jöhet turkáló is? :)
2012. márc. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. :)
2012. márc. 4. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:

A hotel alatt, a Budapest utca 6.-on ott van egy turkáló, én szoktam ott vásárolni, jó cuccokat kilehet fogni. :) Még van az emeleten is egy turkáló (ahol van a bőregér, nem tudom hogy tudod-e hogy az hol van), az se rossz, bár oda ritkán járok. A belvárosban van Hong-Kong, meg a Váráruház: néha ide is benézek, bár amióta felfedeztem a turikat azóta ezeket hanyagolom. És a külvároson belül, ahol az Interspar van, ott van ilyen NewYorker, Takko, C&A boltok. Jó vásárlást! :)


16/L

2012. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Turiból a Belvárosi Üzletháznál lévő Háda turi, és a Bástya parkolónál lévő pici turi nagyon jó még. Ezen kívül a Tescoból szoktam öltözködni. 23 L
2012. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!