Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 25 éves csajok, nők! Milyen...

25 éves csajok, nők! Milyen bugyit hordtok?

Figyelt kérdés

Tanga, francia... Mintás, egyszínű...

Én nem nagyon szeretem a tangát és imádom a mindenféle mintákat, figurákat is... Arra vagyok kíváncsi, h ez gáz-e az én koromban vagy más is hord hasonlóakat? Persze vannak tangáim és egyszínű, normális darabok is a fiókomban, ha épp arra lenne szükség... :)


2012. febr. 27. 15:36
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:
Ilyen hidegben bundabugyit! Nagymamámtól kaptam. :-DD
2012. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:)
2012. febr. 27. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:

25 évesen kizárólag tangákat hordtam, főleg egyszínűeket. Egy kivétel volt, az extrém hideg idő (-10 alatt), akkor short fazonú (száras) bugyiban közlekedtem, hogy ne fagyjon be a fenekem.

És sztem egyáltalán nem gáz a mintás bugyi ennyi idősen. Ha meg a pasidnak sincs gondja vele, akkor minden rendben :)

28/N

2012. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hú én már 27 is elmúltam, de már két éve is inkább francia bugyikat hordtam, kényelmes, és ami a legfontosabb nem domborodik ki a nadrágból (erre háklis vagyok)van pár tangám de azok is varrás nélküliek, vagy csipkések, hogy ne domborodjanak ki. De van például fekete alapon rózsaszín flamingós francia bugyim is, tehát én is szeretem a mintásat.
2012. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még valaki...? :D
2012. febr. 27. 20:37
 6/7 anonim válasza:
22 vagyok, most dobtam ki az összes tangámat. Folyamatosan hüvelygombám volt tőle. Borzasztó egészségtelen....
2012. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez tény! De a szervezetünk jelzi is, mert elképesztően kényelmetlen viselet!

Jobbulást!

2012. febr. 28. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!