Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok olcsó és jó acélmere...

Hol tudok olcsó és jó acélmerevítős fűzőt venni?

Figyelt kérdés

kb. mennyivel kell számolnom??


sajnos nincs rá olyan nagy összegem...


2012. febr. 24. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Olcsón sehol...
2012. febr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Angex - angol használt ruhásban.. én vettem egy csomót és volt amelyik (kg-ra) 250 Ft-ra jött ki..

(2 db fűzőt vettem 500 ft-ért.)

[link]

2012. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi


ez a turi Pesten van? én pécsi vagyok.. :(

2012. febr. 25. 19:22
 4/10 anonim ***** válasza:

SZia!

Ha pécsi vagy, akkor itt: [link]

Próbálni is lehet, csak egyeztetni kell.

Nézz körül a neten, valódi acélosból jobb árat nem igen lehet találni.

A valódi acélos fűzők drágák, de örökös darabok. A divatfűzők, amelyek műanyag merevítősek azok is jók lehetnek, de bizony előbb-utóbb tönkremennek, így ha nem is olcsó az acélos, de hosszabb távon jobban jársz vele.

SZia!

2012. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2/4-re reagálva:

Egy acélos fűző még a legkisebb méretben is legalább fél kiló, így vagy nagyon olcsó volt kilója a turiban a fűzőnek, vagy ami valószínűbb nem acélos a merevítése. Sajnos megtévesztő módon a műanyagos divatfűzőket is acélosként hirdetik számos helyen, de ezeknek a fűzőknek műanyag a merevítése és csak a kapocsrész fém. Ez viszont nem azt jelenti, hogy a fűző acélmerevítős. Az acélos fűzőknél körben minden merevítő acélból van, ezért súlyra nehezebbek jóval és természetesen erősebbek is.

Másoknak is írom általános tanács, ha egy fűző súlya 150-250 gramm, akkor az 100%, hogy műanyagos, írjon bárki bármit róla. Az acélosak mind 500 gramm fölött vannak.

De ha biztos akarsz lenni, akkor csak fogj egy hűtőmágnest, tedd a merevítőkhöz, ha odatapad, akkor acélos, ha nem akkor műanyag :-)

SZia!

2012. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Angex az egy üzlet lánc (olyan mint a tesco) van belőle sok helyen de nem mindenhol. Pesten 100 % hogy van. de találtam ilyet is.


[link]


[link]

2012. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hűtőmágneses dolog nem jött be, de arra lennék kíváncsi hogy akkor az acélbetétes bakancsomban is műanyag van, csak mert azon próbáltam ki először ?!?!?!
2012. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző hsz-hez.

Működik a mágnes teszt, csak lehet, h a bakinál a vastagabb bőr miatt nem húz át a mágen, lehet, h a mágnes amivel próbálkoztál szintén nem olyan erő és a bőrrel már nem bír.

Nekem működik a fűzőnél, ott azért vékonyabb az anyag, rajta marad a mágnes az anyagon keresztül is :-)

De a súly is ugyanolyan biztosan megmondja a merevítést, 500 g alatt nincs acélos fűző.

2012. okt. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyedi készítésű fűzőt gyárt valaki Budapesten?
2016. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ebay -en nézz szét, kinából minden olcsóbb és házhoz is viszik, csak hát türelem kell mert 1-1,5 hónap a szállitás
2017. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!