Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hideg vs. Szexi hálóing...

Hideg vs. Szexi hálóing tanács kellene?

Figyelt kérdés

Barátnőm tipikus csaj. Gondolná az ember, hogy milyen jó együtt aludni egy dögös csajjal, hát élményfaktor télen annyi, mintha a kutyámat raknám ide, kb hasonlít a bunda vastagsága.

Felvesz egy bugyit, arra egy valamit aminek a nevét se tudom, arra egy takaró vastagságú nadrágot, és végül az egészet beletűri a zoknijába. Több éve együtt vagyunk de ezt a csajos hülyeséget most kezdte. Eddig azt hittem megúszom. Na de, hogy a divathoz érjünk, régóta piszkál egy hálóinggel, hogy akár következő alkalomra vehetek neki bármi más ajándék helyett (születésnapra stb.) Nagyon nem eredeti ha igy megmondja, de ha ezt akarja meghajlok előtte, viszont látom keserű sorsom, hogy be lesz rakva a szekrény aljába, helyette pedig marad a bundabugyi. Ezért érdekelne milyen alternatívák vannak, mert kell hogy legyen, csak azt sem tudom hogy keressek rá. Ez egy valós igény, a legtöbb nő ezt csinálja, kell, hogy legyen valami megoldás. A lényeg, hogy nézzen ki jobban a cuccban mint egy random eszkimó északról. Várom a kisegítő válaszokat.


2012. febr. 23. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegy, hogy miben alszik? Ezt a pár téli hónapot igazán kibírhatnád, nem csak a farkadra kéne gondolni, hanem arra is, hogy ő ne fázzon/kényelmesen aludjon...
2012. febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Majd ha jól felfázik, és hónapokig üvöltve pisil, úgy fáj neki, akkor rinyálj..!


Eszem megáll, ha a pasim bele akarna szólni, miben alszom szeretkezés UTÁN, alighanem világgá mennék. Vagy mehetne ő.


Ugye nem baj, ha nem sajnállak nagyon keserű sorsod miatt...?


Esetleg: tekerd fel a nyomorult fűtést, hogy ne fázzon a szerencsétlen.

2012. febr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ha azt akarod hogy tangában aludjon melletted akkor fűts ezerrel, ha hideg lenne nálam, én is felöltöznék.
2012. febr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szépen mész, és veszel neki kompromisszumként egy csinos, vastag pizsit.

Őszintén szólva amúgy tényleg elég nagy seggarc vagy iylen gondolattal, te el tudsz aludni, ha fázol? Szerintem nem. Nos, van aki fázósabb típus, és kész. Inkább törődj bele ebbe, mint hogy felfázzon, aztán hetekig-hónapokig ne legyen amiatt semmi. Meg talán vedd fel a fűtést, és szerezz egy vastagabb paplant. :D

2012. febr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ehhehehe :D


Mint írtam de képtelenek voltatok értelmezni, ő találta ki, hogy vegyek neki, nem én. Csak ez így csapda. Az volt a kérdés, ha esetleg nehéz volt a trollkodás közben értelmezni, vane szexi meleg pizsama vagy háló ing akármi.?

Szóval a seggarcok kíméljenek a továbbiakban.

2012. febr. 24. 08:54
 6/7 anonim válasza:
87%

Beszélgethetnénk hogy ki a troll, amúgy 3. vagyok újra. Persze hogy van szexi hálóing, de azokat nem arra találták ki hogy a hidegben aludjanak benne, én még mindig a fűtést javaslom. Lehet lepontozni.

:)

2012. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor mi a pékfarkának nem tudtad feltenni azt a kérdést, hogy "A barátnőm fázós, de szeretne valami csinos hálóruhát, hol találok ilyet?"???


Mert a te rinyálásodból minden átjött, csak az nem, hogy ajándékozni akarsz valamit, ami a BARÁTNŐDNEK jó. Te saját magadnak akarsz jót, ami OK, csak akkor válaszd szét ezeket a kérdéseket, mert így nem értjük meg. Idegenként elolvasna lefogadom, hogy te se értenéd az arcoskodó, jópofának szánt szövegedből, hogy mit akarsz kérdezni...



Na és akkor:


pl. a Westendben van az alsó szinten is, de fönt is néhány nagyon jó fehérnemű és hálóruha bolt. Bemész szépen, esetleg ott megpróbálsz segítséget kérni (javaslom az első bekezdésemben írt módszert, mert ha a saját kérdésed olvasod fel, azt nem várják végig). Vagy csak nézelődsz, és ha találsz valamit, ami a nejlonharisnya anyagánál vastagabb, esetleg nem csak csipke, hanem van benne valami puha anyag, plüss, pamut stb. azt megveszed neki.


Esetleg a google-ba beírva hogy "csinos pizsama" vagy "női pizsama" érdemes nézelődni, ez pl. így jött ki:


[link]

2012. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!