Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy lány mikor...

Vanessza Gyuris kérdése:

Szerintetek egy lány mikor kedzjen magasarkút hordani? Már 9 osztályban lehet hordani vagy az még túl nagylányos?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ te hogy érzed magad benne. Ha nagylányos szeretnél lenni akkor nyugodtan hord :D
2012. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 6.-ban is lehet hordani..Attól függ, hogy tudsz járni benne, és hogy nézel ki..
2012. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D <3
2012. febr. 18. 11:34
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Ha igazán nőies akarsz lenni (ezt én nagyon fontosnak tartom ), akkor valóban akár 6.-ban is hordhatod! Persze a magassarkú szoknyával az igazi! :-) A kettő együtt nálam tuti nyerő!

20/f

2012. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
18 alatt csak alkalomszerűen. A növekvő lábcsontoknak iszonyú rosszat tesz, és ha egyszer elrontottad a lábad, hordhatsz egy életen át talpbetétet (lapos sarkú cipővel, mert másba nem teheted be), és járhatsz gerinc, fej, ízületi fájdalmakkal dokikhoz.
2012. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
9.ben már simán felveheted:) Az okoskodó hozzászólóval meg ne foglalkozz.A nőiesség egyik alapkelléke a magassarkú.
2012. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Okoskodás? Hát jó. Legyen. A családunkban mindenki követte a szépséges magassarkús divatot, jelenleg én vagyok az egyetlen, akinek egészséges a lába.


Csatolok egy videot, érdemes megnézni, mások hogyan "okoskodnak" a dologról:


[link]


(Egyébiránt az a nő, akinek magassarkú kell ahhoz, hogy nőies legyen, igen szánalomra méltó lény lehet...)

2012. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
(Az előzőből kimaradt, hogy én nem hordtam mindennapra, csak szigorúan ha nagyon olyan alkalom volt.)
2012. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát legyen,akkor legyek szánalmas:) De szövegértési problémád lehet,mert nem azt írtam h "A" magassarkútól lesz vki nőies,hanem csak azt ,h ez is szükséges hozzá.. De engem személy szerint nem érdekel a családod lábproblémája..
2012. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha az szükséges hozzá, nélküle nem megy?


Egyébként ez csak egy példa, a video sem a családomról szól, hanem arról, hogy a magassarkúval csínján kell bánni, mert nem alkalmas mindennapi viseletre, főleg nem egy fejlődő, növekvő csontozatú hatodikos, kilencedikes vagy mittudomén hányadikos kislány számára. Akinek a súlya lassan végleges lesz, cserébe a csontjai még kb. 20 éves koráig jelentősen fejlődnek, erősödnek.


Természetesen a szervezettel sok mindent meg lehet csinálni, lásd a keleti nők eltört lábcsontját és miniatürizált lábait. Ők is egy életen át szenvedtek. A magassarkú persze nem ennyire drasztikus, de sajnos elég rémes deformitásokat tud okozni. Megéri vajon, ha pár "nőies" évért cserébe később minden lépés fáj majd? Szerintem nem. Ez az én válaszom a kérdező kérdésére.

2012. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!