Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van az osztályban egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az osztályban egy lány akibe szerelmes vagyok, és mostanában szemzni szoktunk, ez azt jelenti hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

2012. febr. 15. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelentheti.
2012. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok osztálytársak? Hány évesek vagytok?
2012. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát, 2,5 éve, és 16 vagyok..., de már 9. be kb egy félév után elmondtam neki hogy szerelmes vagyok belé, akkor nem jött össze , mert pasija volt/van, de most nem tudom mivan, vagy hogy mit csináljak...:S
2012. febr. 16. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy néz rád, és mikor. Ha mosolyog, vagy mélyen a szemedbe néz több másodpercig, akkor jelentheti. De valahova mindig kell néznie...
2012. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát már szinte majdnem egész nap amikor közös óránk van egymást "nézzük"...VISZONT most nőnapkor neki adtam virágot, és azóta sem lépett semmit csak ugyanúgy szeret, pedig ebből leszűrhette volna nem?
2012. márc. 12. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Lépj te :) Ha nem egyet, akkor kettőt. Amíg nem állít le addig nincs baj. De túlzásba se vidd.

Vannak olyan lányok, akik szertik biztosra venni a dolgokat, addig míg nem teljesen biztosak, nem csinálnak semmit, csak állnak egyhelyben.

És vannak olyanok is, akik azt akarják, hogy nehezen hódítsák meg őket, hogy küzdjenek értük.

2012. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!