Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Recepciós leszek, mibe öltözze...

Recepciós leszek, mibe öltözzek? 23/L

Figyelt kérdés
Egy elegánsabb helyen kaptam egy recepciós állást, ott át lehet öltözni, tehát én gondoltam arra, hogy pl harisnya balerina cipő vagy helyette más cipő, illetve rövid szárú nadrág, blúz, ötletek?
2012. febr. 17. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha elegáns hely, akkor szerintem mindenképp szoknya magas sarkú cipővel. Nem volt követelmény öltözködés terén?
2012. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elvileg az h elegánsan, de mivel egész egy magassarkúba fájna a lábam, azért gondoltam balerina cipőre
2012. febr. 17. 23:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Vegyél egy normális magassarkút,amiben kiíbrod a napot.

Amúgy hosszú elegáns nadrág,blézer,kosztüm-szoknyás,nadrágos...elegáns ingek,blúzok..

2012. febr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 harisnyababee ***** válasza:
57%

Jó balerina cipővel is, de akár még valami elegáns lapos talpú cipő is jó lehet. Pl ilyesmi:

[link]

[link]

Harisnya is kell sztem(vagy térdfix, ha nadrágban vagy) ilyen helyen szinte alap. Amúgy sztem simán variálhatod is az öltözéked és a cipőidet is, nem kell mindig ugyanabban lenned.

2012. febr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán bejátszható, hogy a nap nagy részében amíg a pult mögött vagy mezítláb vagy és csak akkor veszed fel a magassarkút ha menni kell valamerre!
2012. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ne haragudj, kedves 4. válaszoló, de a linkelt cipőid borzalmasak.
2012. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azok a linkelt cipők valóban rondák és nem is egy 23 éves lányhoz valók.
2012. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, azok a cipők borzalmasak egy 23éves lánynak.

Én valami ilyesmit javasolnék:

[link]

Esetleg kisebb sarokkal zártabb cipő:

[link]


Hozzá természetesen egy testszínű harisnya, sima minta nélküli, ha lehet ne legyen túl fényes inkább matt!

Egy szép szoknya, ne túl rövid de ne is túl hosszú. Térd fölött érő vagy combközépig, kicsit lejjebb. És egy szép felső.

Én kinézetre vmi ilyesmire gonolok:

[link]

Remélem tudtam segíteni 23F

2012. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!