Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegáns vonalon minőségi...

Elegáns vonalon minőségi ruhákat hol tudnék venni?

Figyelt kérdés

Mint fentebb is írtam az elegánsabb vonal felé szeretnék valamelyest elmozdulni. Főként a karcsú szabású ingek, igényes fajták fognak meg nagyon. Ez mellett a szintén szűkítettebb farmerok jönnek még be, amit szövetkabáthoz szoktak venni egy elegáns bőrcipővel. Nem nagyon ismerem ilyen irányzatban a boltokat, mert eddig nem foglalkoztam ezekkel. Farmert Levi's-ben s Lee-ben vettem, amik teljesen jók csak ilyen fazon nincsen, viszont minőség tekintetében eszméletlenül megbízhatóak.


Előre is köszönöm szépen a segítségeteket!


2012. febr. 17. 14:47
 1/8 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, hogy találtam alternatívaként képet, de hát az ár az ami felejtőssé teszi. 30e forintot biztos nem adok egy ingért, mert annyira nem hinném, hogy eszméletlen.Egyedi szabás mellett a márkanevet meg kell fizetni rendesen.

[link]

2012. febr. 17. 14:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! A Bershkában, Pull and Bearben árulnak karcsúsított szabású ingeket, nadrágokat. Ezenkívül ajánlom még a MrSale nevű boltot, ott rengeteg elegáns ruha van, rendkívül kedvező áron.
2012. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen minőségűek ezeken a helyeken a termékek?
2012. febr. 17. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát sokan vásárolnak ott, spanyol a Pull and Bear és a Bershka is, de egész jó a minőség. Persze egy alacsony-közép árkategóriától ne is várj Armani minőséget!
2012. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valamivel lehet még drágább, mert ritkán veszek ruhát, de ne az általad említett Armani legyen, egyszínű póló 40e ott. :D
2012. febr. 17. 15:17
 6/8 anonim ***** válasza:
nézz körül az orsayben, ott főleg vannak ilyen cuccok. esetleg még a h&m-ben
2012. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaj kimaradt, hogy férfi vagyok. :)
2012. febr. 17. 19:20
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor zara.
2012. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!