Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti hol szoktatok...

Lányok! Ti hol szoktatok leginkább vásárolni? És mennyit költötök ruhákra? Nadrág, felső, poló, cipő .

Figyelt kérdés
Egy áltagos lánynak körülbelül miből mennyire van szüksége, hogy változatosan tudjon öltözködni?
2012. febr. 12. 19:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Már eltlet pár év de úgy gondoltam megválaszolom,mert nem vagyok álmos és unatkozok :D szval:

-40 rovidujjú póló

-13 husszúujju :(

-5 farmer

-2 Melegíto nadrag

-14 Leggings

-3 rovidnadrag

-1 3/4-es nadrág

-3 Térdigéro nadrag

-(Nem kérted de ezt is elmondom :) ) 7 szoknya

-kb.11 ruha

-Kb.5 szvetter

-4 Kabát

és:

-3 sportcipo

-2 csizma

-1 strandpapucs

-1 szandál

-1 "balettcipo"

Na..kicsit hosszu lett de kb. Ez az egész ruha/cipo táram :D :)



Én álltalában a New Yorkerben,Bershkában,Terranovában,H&M-ben,Tally Weiljben és turikban szoktam vásárolni :) majdnem minden ruhámat akcióssan vettem :p ..a cipoim azok álltalában Deichmann :)

13/l

2014. aug. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja es max. Amit kiadok egy pólóért az olyan 2500ft de ha nagyon tetszik akk 3000ft de az nagyon ritka ;D egy nadrágért eddig a max. az 12334ft vt... de olyan átlagosságban 1000ft amit kiadok egy pólóért,nadrág pedig olyan 6000..cipo attólfugg..de max. 1000 :)

/Elozo/ :)

2014. aug. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem 1000ft hanem 10000ft /a nadrágnál es ciponel/ bocsii :D
2014. aug. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!