Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 8. os ballagók hány centis...

8. os ballagók hány centis lesz a cipőtök sarka és ha tudtok linkeljetek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 13:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
23%

első válaszoló vagyok!

MIÉRT LENNÉK NEVETSÉGES TE NYOMORÉK,HA TUDOK MENNI AKKORA SARKÚ CIPŐBE AKKOR MIÉRT NE VEHETNÉM FEL? te vagy a nevetséges,izlésficamos ha olyasmi cipőbe képes vagy utcáralépni te élettelet nyomoronc

2012. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%

Köszönöm szépen ezt a szép kommentet.


Na, látod, ezért vagy nevetséges benne. Mert ez egy nőnek való, érted ? Egy NŐNEK. Nem egy 13 éves kis csitrinek. És az most tök mindegy, hogy tudsz-e benne járni, mert tudod, "aztat bárki mondhassa". De ebből a válaszodból -mind helyesírás, mind stílus terén-, bebizonyítottad, hogy te még távolról nem vagy nő. Nem tudsz úgy viselkedni, nem való hozzád még. " Élettelen nyomorék, hát ez igazán kulturált megnyílvánulás volt. Egy kislányos megnyílvánulás.

De amúgy baromira nem érdekelsz, felőlem abban töröd ki a nyakad, amiben csak akarod. Ha akarod, még gólyalábbal is ballaghatsz.


Na, csókoltatak.

2012. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

10.komment.

tetszik ez a cipő nagyon:D ilyesmit szeretnék köszönöm:)



1.válaszoló hiába írod le hogy nyomorék vagyok meg ilyenek és attól hogy bírsz benne járni attól még nevetséges vagy mert ha a hozzászólásom így kifordított magadból akkor még elég éretlen vagy szerintem és nem vagy nő:)

2012. febr. 13. 17:28
 14/24 anonim ***** válasza:
16%

kedves kérdező marhára nem neked céloztam amit irtam.:)


na szoval akkor,nem csak az vehet fel magassarkút aki eléggé eltűri hogy nevetségesnek nevezzék őt pusztán azért mert nem választ olyan hányadék cipőt mint amilyet linkeltél;)

A magassarkú nincs adottságokhoz kötve,mert ha igazlenne amit vakerálsz akkor csak az apácák vehetnék fel,az meg hogy is nézne ki...:) igen,szerintem egy élettelennyomorék vagy,és ezt kifejezhettem volna szebben is,ugy hogy neked az nőis legyen,de minek irjam körül a valódi mondanivalómat??? és végképp gratulálok hogy csak a helyesirásomba tudsz belekötni.. azértis vagy élettelen nyomorék mert kiirtak egy kérdést,amire mindenki azt linkeli amibe menni fog, marhára senki nem kérdezte a hülye véleményedet,és rohadt nagy nőnek érezheted saját magadat,hogyha fél centis sarkakba mászkáltál!:)

2012. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem lennének nehézségeid a leírt szövegek értelmezésével kapcsolatbaN, akkor látnád, hogy én leírtam, hogy ilyenbeN ballagtam. Igen, és akkor ? Te komolyan azt hiszed, hogy menő vagy, mert felveszel 13 centis magassarkút ? Szerinted más nem teheti meg ? Úgy csinálsz, mintha a te kiváltságod lenne. Ja, kevésbé vagyok "nő", mint te, mert nem magassarkúbaN járok. Látod, a nőiesség nem ezen múlik, és még mindig nem érted az igazi lényeged. Még mindig éretlen kis csitri vagy, és ahogy egyre többet kommentálsz, úgy bizonyítod jobban, hogy az vagy. Égesd csak még magad, gyerünk. Nem az apácák az igazi nők. Te szent tök, honnan veszed ezt a hülyeséged ? Olvastad, vagy magadtól találtad ki ?


Mondom én, éretlen vagy még. Szerencsés esetben kinövöd.

2012. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
19%
Az egyetlen aki ugyérzi hogy kiváltságai vannak,és hogy mindenkinél bölcsebb és okosabb,és bárkit lejárathat az Te vagy! Senki más! Kilóméteres magasságokból teszek a véleményedre,de még te mondod hogy nehézségeim vannak a szövegértelmezéssel,te idiota,mégis hol olvastad hogy ÉN MAGASSARKÚBA JÁRKÁLOK????? Soha ilyet nem irtam,mindig egyszerű tornacipőbe vagyok,csak megjegyeztem hogy TUDOK MAGASSARKÚBA JÁRNI,eztis csak azért,hogy nehogy olyan komikat kapjak hogy minekkora sarok ha majd elesek benne. Szoval mostmár igazán tartalékra vehetnéd magad:)
2012. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
62%
Én nem ballagtam, úgyhogy nem fogok hasznos választ adni, de lenne egy kérdésem: Miért kell magassarkúban ballagni?
2012. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
nem kell csak abban szeretnék mert szeretem a magassarkú cipőket és a magasságom miatt is :D
2012. febr. 13. 19:04
 19/24 anonim ***** válasza:

MOndom én, hogy gondjaid vannak az értelmezéssel :D

Szerinted én írtam olyat, hogy te folyton csak magassarkúbaN járkálsz ?

Tedd takarékra te magad. Úgy látom, nagyon idegesítelek, szegény szerencsétlet, biztos rossz lehet neked. Nehogy agyvérzést kapj itt a végén.

2012. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni, vagy védeni is bárkit, de egy 8.-os ballagó legrosszabb esetben is legalább 14 éves, én speciel 15 éves leszek ballagáskor, pedig nem vagyok évvesztes...Azért egy 13, és egy 15 éves között szerintem van bőven különbség :)
2012. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!