Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 8. -os ballagók! Milyen...

8. -os ballagók! Milyen ruhátok és cipőtök lesz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
a bálra gondolsz ?:) (fehér ruha,fehér cipő)
2012. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a ballagásra gondolt. XD

Amúgy fekete szűk nadrág, egy rövidujjú blúz, magassarkúval.

2012. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Mi úgy döntöttünk, hogy a lányoknak egyforma fehér blúz(, még nem találtuk meg a magfelelőt), rózsaszín nyakkendő, fekete térdig/térd felett egy pár centivel feljebb érő szoknya, fekete magassarkú!

Már nagyon várom! :)

2012. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi:D de kicsit konkrétabbra gondoltam..:'D mien cipő...zárt..nyitott..egy képet is linkelhetsz..:D mert én még nem tudom::::///
2012. jan. 19. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi veszünk valamit a Tallyben ami mindenkinek tetszik, valami ruhát vagy varratunk...
2012. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen lett a felvételi? :D
2012. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én még csak hatodikos vagyok, de leírom a nővérem ruháját: (már elballagott) egy ujjatlan ruha, amin fehér alapon fekete virág minta van, hozzá egy fekete magassarkú.. Nagyon szép, ez lesz MAJD az én ballagási ruhám is..:D
2012. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én tavaly ballagtam..nem tudom,hogy nektek mennyire kötelező a szoknya,nálunk az volt! :)


én nekem egy fehér sima gombolós rövidujjú blúzom volt,arra egy fekete kis boleró,egy fekete szoknya,ami olyan köldökig érő,szóval,most az nagy divat,meg egy fekete magassarkú..:) ha nem szoknya,akkor fekete csőnaci

2012. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi!!:) am a felvételi egész jól sikerült..:D
2012. jan. 22. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!