Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem két felsőt, megnézitek?...

Vettem két felsőt, megnézitek? Vélemények?

Figyelt kérdés

Az egyik egy leértékelt kardigán-féleség, nem tudom eldönteni, hogy tetszik, meg hogy divatos-e.

Szerintetek? Övvel, vagy anélkül jobb? Egyáltalán jó-e hozzá ez az öv amit felvettem?

[link]

[link]


A másik egy turis zakó, szerintetek bevállalható, vagy túl öreges?

[link]

[link]


köszi!


2012. febr. 8. 13:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még annyit, h azért tűrtem fel a zakó ujját, h kicsit fiatalosabbá, divatosabbá tegyem. Gondoltam meg hozzá egy szép brosst, mostanában olyan jókat látok, kis virággal, vagy pillangóval stb, vagy egy nyakláncot.
2012. febr. 8. 13:49
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Első övvel tetszik,de ehhez vennék alá valami fekete nacit,barna öv s vmi magassarku.A 2. meg hmm,ehhez kell tudni öltözködni,bocsi,de nekem nem igazán tetszik első képen még jó másodikon nagyon nemtetszik:S
2012. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Az első nem rossz, inkább övvel hord, ugy divatosabb.

De a másik az valahogy, nem is tudom, talán tul öreges.. azt inkább hanyagolnám a helyedben (persze ez csak az én véleményem.)

2012. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sztem is kicsit öreges... Bár gondoltam, hogy megveszem, és alakíttatok rajta vmit egy varrónővel, vagy kiegészítővel feldobom, mert csak 200 ft volt.
2012. febr. 8. 13:53
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, fekete, vagy barna naci jobb hozzá nyílván, a kék farmer csak rajtam maradt, nem azzal venném fel természetesen:)
2012. febr. 8. 13:54
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első tetszik, övvel jobb. A második öreges, nem neked való, hiába csak 200 forint. Amúgy jó az alakod.
2012. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a második is jól nézz ki :)
2012. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
az első nem, második igen, csak tudni kell hordani.
2012. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
a tudni kell hordani alatt pontosan mit értetek?
2012. febr. 8. 15:03
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
megfelelő kiegészítők. így nehéz, odáig el kellett volna jutni mikor megláttad, hogy megjelenik a fejedben egy kép...de próbálkozz! vedd fel, csukd be a szemed aztán nyisd ki, egyszer csak be fog ugrani valami, egy cs_szett jó ötlet^^ legalábbis nekem így szokott lenni : D ha nem,akkor dobd ki, nem neked való.
2012. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!