Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnézitek a görbém? Vélemények?

Megnézitek a görbém? Vélemények?

Figyelt kérdés

ez az első hónap hogy mérem, és kiváncsi vagyok aki profi görbés vagy tapasztaltabb mint én, hogy mit lát rajta :)


[link]


2011. szept. 15. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeptember 5. = peteérés napja. Olyankor kell kisbabát csinálni. De szerintem te is látod.
2011. szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg nem lennél ebben annyira biztos. Nem tudom eldönteni. Ha akkor lett volna pé,akkor pár napig legalább fent kellene maradnia, de itt visszaesik!
2011. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha most fennmarad a hőd, akkor szept.12-én megvolt.
2011. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha fennmarad a hőd, akkor siker. De nem akarok beleszólni, a teherbeeséshez a jó minőségű sperma is fontos. Csak azért írom, mert látom elég sűrűn vagytok együtt. 1-2 napot a peteérés előtt érdemes kihagyni, hogy minél jobb minőségűek legyenek a kisfickók!

Drukkolok mindenképpen, ha nem esik le a hőd, akkor nagy az esély!!


3 hónapos baba anyukája

2011. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tojásfehérjém 4-én 5-én volt és utána ment fel a hőm, szerintem 6,7 lehet peteérés.
2011. szept. 15. 12:50
 6/7 A kérdező kommentje:

megjött a mensim, én már nem hiszek abban hogy vala lehet belőlem anya.

30/N

2011. szept. 19. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig nem tűnik úgy,hogy tuti lett volna pé-d!
2011. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!