Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hivják ezt a goth stilust?

Hogy hivják ezt a goth stilust?

Figyelt kérdés

mik az alapjai? milyen cipöket,fölsöket harisnyákat,kabátokat,kardigánokat lehet felvenni? mit viselnek nyáron?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2012. febr. 8. 05:25
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Ez cyber-goth stílus, én is ezt képviseltem még nem is olyan régen :) A zene megmaradt, a küllem viszont megváltozott, mert gyerekem lett és nem tudok már annyi időt és pénzt belefektetni mint anno.

Én platformot hordtam, leginkább csak bulikban, mert eléggé kényelmetlen volt, utcára egy sima bakancsba mentem. bulikba fűző, lakk vagy latex ruha a legjobb. Nekem műrasztám volt, de vannak akik simán a normál hajukba beleraknak cyberloxot és azt le is tudják venni. Igazából télre szerintem nincs semmi extra, kb mindent fel lehet venni. Én a pink dolgokért vagyok/voltam nagyon oda, ezt kombináltam feketével. A lényeg hogy legyen valami feltűnő.

De itt a profilom, megnézheted:

[link]

2012. febr. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

erre nincs szavam :D borzaloooom h őszinte legyek. Nah de kinek hogy..


15L

2012. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

amúgy miért néztek ki úgy, mint a halál vagy mint a sátánista féleségek?

Meg azt se értem mi a kettő között a különbség.

2012. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Miért? Ti miért néztek ki olyan "egyensznob" módon?

A goth anyukának pedig respect ( szavaztam is ld-n)


Egy szintén goth anyuka ;)

2012. febr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem tisztán cybergoth, van benne egy kis romantikus elem is. Ez lényegében a tipikus tinigoth stílus műrasztával feldobva. A cybergothok inkább neonszínekben járnak, csipke helyett latex meg bőr...

Ezen a csajon meg egy tök alap rövid szoknyás romantikus goth cucc van, a fluffyt, bakancsot meg a hajat leszmáítva nem öltözik cybernek.


A cybergoth az ilyen:

[link]

[link]

2012. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2012. febr. 20. 09:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!