Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Széles Lábfejűek is hordhatnak...

Széles Lábfejűek is hordhatnak platform magassarkút?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és msot lesz a ballagásom majd. és Platform cipőt szeretnék felvenni. szerintetek gáz? túl kihívő lenne ballagásra? meg az is baj hogy kicsit befelé fordul a térdem nagyon gáz ez? így már nem érdemes magassarkút hordani? főleg nem platformosat?
2012. febr. 6. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

A szandál az elég gáz, ha széle a lábfejed, de ha a cipő jó minőségű, az úgy is szépen alakítja a lábadat.


A lába senkinek sem szabályos. Próbálj fel több magassarkút, és amelyik a legelőnyösebb, azt válaszd.

2012. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem nem a széles lábfej a gáz, hanem hogy ezt megengedik neked 15 évesen.
2012. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
15 évesen nem neked való a platform, főleg általános iskolába. Válassz valami csinos, alacsonyabb sarkút, ami illik a ruhához, és a többi lány cipőjéhez.
2012. febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

15 évesen már bőven belefér a magassarkú. Főleg ha nem mindennapi viseletként hordja. (aki pedig úgy hordja, az majd jól tönkreteszi a lábát, aztán jajonghat öreg korában)


Szerintem nem gáz, mert valóban formálja a cipő a lábadat, de a platform...hát nem a legelegánsabb fazonú cipő. Megvan már? Tudnál róla képet mutatni?

Nem tudom, hogy ezek mennyire tetszenek, de én egy ilyenért ölni tudnék. :D Nagyon szép, nem túl magas, alkalomhoz illő.

[link]

2012. febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
még nem vettem meg de nem 15 cm re gondoltam de mivel a platformos cipők kényelmesebbek ezért olyat szeretnék meg sztem jól is néznek ki meg egy ballagásra miért is ne? nem hordanám hétköznapokon..arra vmi egyszerűbb fűzős kisebb magassarkút
2012. febr. 6. 17:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Platform kényelmes??? Te véletlenül nem a telitalpú magas cipőkre gondolsz? Mert a platform a világ legkényelmetlenebb magassarkúja! :)


Ez platform:

[link]


Ez telitalpú:

[link]

2012. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nekem van telitalpum és sztem kényelmetlen a platform pedig..ott eloszlik a súly a platformnak köszönhetően
2012. febr. 6. 18:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont, hogy a telitalpú kényelmes. Nekem van mindkét fajtából, és míg a platformban alig bírok ki 1-2 órát, addig a telitalpúban akár egész nap elvagyok.
2012. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Én is Letti véleményét osztom. A telitalpú sokkal kényelmesebb (persze ne valami gagyi kínait vegyél)

Nekem is van platformom, de már bánom, hogy megvettem. Szilveszterkor voltam benne bulizni, utána két napig nem tudtam normálisan járni.


Pont, hogy a telitalpún oszlik el jobban a súly, hiszen végig ki van töltve a sarok.


24/n

2012. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sztem vegyél nyugodtan platformot , nekem is az volt 14 évesen senki nem szólt érte és tudtam benne menni pedig nem gyakoroltam :/ mondjuk nem 15 cm volt csak 10,3 cm :)
2012. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!