Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek kevés? Ti hogyan...

Szerintetek kevés? Ti hogyan öltöztök fel ilyen hideg időben?

Figyelt kérdés

Így szoktam felöltözni:egy leggings,egy sima zokni,egy farmer+egy vastag zokni és egy meleg csizma.

Felülre nem nagyon szoktam beöltözni mert akkor nagyon melegem van( amúgy ilyen ilyen a kabátom --> [link] ) ezért csak egy hosszú/rövid ujjú felsőt veszek fel meg egy kardigánt.Meg persze sapka,sál,kesztyű.

Éjjel-nappal azt hallgatom, hogy nem vagyok normálisan felöltözve.De én nem szeretek 8 pulcsiba meg 3 nadrágba lenni...akkor melegem van főleg buszon,vonaton aztán meg leszállok a hidegbe...Az jobb?Ma két kardigán volt rajtam és nagyon melegem volt.Persze megint "nem vagyok felöltözve".Én ezt már nem bírom...szerintetek normális ez a dolog??

Ti mit hordtok mostanában?


2012. febr. 3. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
vastag harisnyát szoktam venni a farmer alá,viszont felül mindig lengébben vagyok öltözve.általában pulcsiban vagyok,de ma pl csak póló volt rajtam:D cseppet se fáztam,mert a kabátom meleg,a suliban pedig fűtenek.
2012. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 pulcsi, kabát + 2 nadrág. És sapka természetesen. Persze ez addig elég, amíg kimegyek a buszmegállóba.
2012. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

trampli csizma, zokni, 2 cicanadrág, farmer, 1 póló v. 2 trikó, kardigán, szövetkabát, sál, sapka(usánka)

de így is egy jégtömbbé fagyok össze.

2012. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a leggings alá vegyél vastag pamutharisnyát.Én azt szoktam de még igy is érzem hogy hideg van
2012. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mindenki máshogy érzékeli a hideget. Van olyan barátnőm, aki télen is szoknyában jár. Én nagyon fázós vagyok: vastag leggings van rajtam a nadrág alatt, rajta egy térdig érő vastag frottír zokni, csizma. Ha a pulcsim rövidebb, akkor veszek fel derékmelegítőt, amúgy egy trikót és egy pólót veszek a pulcsi alá. Tegnap mondjuk a póló is hosszú ujjú volt, mert már nagyon fáztam. De szerintem egész normálisan fel vagy öltözve. :) És a kabátodat irigylem, én is szerettem volna ilyet! :)
2012. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rajtam is cicanadrág van, farmernadrág, 2 zokni. Fent pedig trikó, rövidújjú, kardigán és még egy pulcsi. És sapka, sál, kesztyű. De én még így is nagyon fázok :S Van aki meg csak egy szál cicanadrágba :S
2012. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vastag harisnya, vastag térdzokni, bundás, térdig érő bőrcsizma, póló, kötött felsők, irhakabát, sapka, sál, kesztyű.

Persze, már akkor fázom ezekben, mire kiért a buszmegállóba.

2012. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

vastag nadrág, dupla harisnya, térdig érő zokni, hosszúujjú body, trikó, pulóver kabát.

kb. olyan vagyok mint egy eszkimó

2012. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Térdzokni, bokazokni, farmernadrág, bundabéléses csizma, fölülre egy top, póló, egy rövidebb gyapjúpulóver, aztán egy óriási gyapjúpulóver, az egészre egy óriási gyapjúsál, amibe bele tudom tűrni az arcomat, gyapjúsapka, bélelt bőrkesztyű és egy jó nagy bundabéléses kabát. Mellé kiengedem a hajam vagy befonom két copfba és akkor az is melegít. Persze fűtött helyen leveszem a kismillió pulcsit, de utcán még így is fázom, amikor a villamost várom.
2012. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!