Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis mellű lányon milyen...

Kis mellű lányon milyen alsónemű mutathat izgatóan jól?

Figyelt kérdés
minden oldal ahonnan ötletelni próbálok, azokon nagy dekoltázsú nők az alapanyagok. Az én mellem alig ér össze még pushuppal is:( Nagyon tetszenek a babydollok is, de tényleg csak egy hálóingre asszociálok ha rajtam vannak. Hasonló kaliberű lányok, vagy hozzáértők, mit ajánlotok?
2012. jan. 9. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legizgatóbb az ha nincs rajtad semmi. :D
2012. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szó amit kerestél az a fehérnemű, természetesen bmilyen ami nem sérti az emberi ízlés határait:D
2012. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
így télen nehéz szexi ruhát találni. nyárra ajánlanám a vékony topot, ami elfed, de a hegyes mellbimbód átüt rajta.(esetleg a sport melltartót) persze ez abban az esetben jó, ha szexis akarsz lenni. ha azt akarod, hogy nagyobbnak tűnjön a melled, akkor marad a kitömött. bár akkor meg az fog aggasztani, hogy mit szól a srác, ha meglátja, hogy nincs csak látvány volt? de nyugodj meg nagyon sokat szeretjük a szép pici, akár csak tenyérben elférő/megbúvó mellet!
2012. jan. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! Ez a topos dolog jól hangzik, lehet ruha alá felvenném. Köszi.
2012. jan. 9. 00:25
 5/8 anonim ***** válasza:
ruha alá is lehet, és buliban meg lekerül a pulóver.. :-P
2012. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor vegyél fűzőt, az kis mellű lányoknak is jól áll.

de sztem egy szexi melltartó is jól áll, csipkés ilyesmi...

én amúgy fiú vagyok de ez a meglátásom.

2012. jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igényesebb boltokban, pl Women's Secret (nekem ez a kedvencem) lehet kapni nagyon jó melltartókat, amik nemcsak, hogy jól állnak a kicsi melleken, de nagyon szép bennük a dekoltázs is. Nincsenek nagyon kitömve, de a szivacs pont a megfelelő helyen van, így nem kitömik a pólódat, csak megemelik a mellet.

Nem a legolcsóbb, de megéri, és az ilyen darabok nagyon jó anyagból vannak, ha veszel 1 fehéret és egy feketét, az még 10 év múlva is használható lesz.

A babydoll pedig nagyon cuki darab, bármilyen legyen is a melled. Szintén nem a kínait ajánlom...

2012. jan. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kis méretben is gyártanak csinos szexis alsónemüt,nem a méreteden múlik. Gondolom a párod miatt tetted fel a kérdést,puhatold ki hogy mi tetszene neki.
2012. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!