Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bioparox spray től vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bioparox spray től vagy arcüreg gyulladástól mutathat a hcg terhességi teszt pozitívat? Mármint a bioparoxban van hcg

Figyelt kérdés
7 napja késik lehet terhes vagyok de nem tudom 1 hete volt arcüreg gyulladásom kaptam rá bio parox tüdő, orr spray-t és halottam hogy több dologban is van hcg hormon ebben van vagy mit tudtok...
2010. márc. 28. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nem mutathat. keresd fel a nőgyógyászod.
2010. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban tartalmaz HCG-t akkor elképzelhető, de ha késik is és pozitív is a teszt, akkor nem valószínű. HCG egyébként miért lenne egy sprayben?? Nekem ez így kicsit hihetetlen, álpozitív teszteket ciszták és külön ilyen féle gyógyszerek okoznak, mármint tüszőrepesztő injekciók és egyebek, egy orr spray biztosan nem. Hány pozitív teszted volt? Várod a babát?
2010. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nem várom 17 éves vagyok 2 gyógyszert elfelejtettem bevenni!!!
2010. márc. 28. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Bioparoxban nincs HCG

Pozitívat teszteltél?

2010. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, akkor az sajnálom, de ez terhesség :(:( Minél hamarabb menj el a nőgyógyászhoz :( Tényleg sajnálom :( Rossz az amikor valaki védekezés mellett esik teherbe :(
2010. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!