Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 8. -osok vagy idősebbek! Ti...

8. -osok vagy idősebbek! Ti miben ballagtok/ballagtatok?

Figyelt kérdés
Milyen szoknya, milyen cipő, milyen haj?
2012. jan. 8. 12:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

én tavaly ballagtam.

magasított derekú ceruzaszoknya, fehér rövidujjú ing elöl ilyen csipkés. fekete magassarkú 8-9centis sarok

hajam kivasalva (amúgy hullámos), az első pár tincs egyik oldalon egybe befova és hátratűzve valahogy így [link]

sminknek meg fekete tus+szempillaspirál. szájfény nem mert az ragaaad :DD

2012. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2012. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egy nagyon sötét kék szoknya feljön derékig,fehér blúz csipkés nyakkal de nem gallérral gyönyörű de nem kihívó kivágása volt csak szem pilla spirál és vörös rúzs de azt majdnem teljesen letöröltem így úgy hatot mintha természetes lenne a hajam pedig gibszon kontyba volt visszafojtott volt de elvoltak ájulva a többiek


Tom kicsit elvagyok ragadtatva tőle de hát "szép emlék"


15/L

Remélem tetszett

2012. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
*visszafojtott helyett visszafogott
2012. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez nagyon jónak tűnik. *-* Biztos csinos voltál. :)

Remélem nekem is sikerül jól felöltöznöm... :D

2012. jan. 18. 16:07
 16/17 anonim ***** válasza:
Még csak most ballagok majd egyszerű fekete ruhában, fekete, kb 5 cm-s magassarkúban. Natúr sminek terveztem, szememet enyén kihúzva ceruzával, szempillaspirál, valami visszafogottabb színű rúzs vagy szájfény. Hajamat valószínűleg hagyom kiengedve, azt viszont még nem döntöttem el, hogy göndören vagy egyenesen.
2012. jún. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Púderszinű magassarkú,kék-fekete ruha(mindenkinek egyforma),a hajam világos vörös és füstös sminkem lesz ^^
2013. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!