Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz az ha egy picit testesebb/...

Gáz az ha egy picit testesebb/robosztus lány cicanadrágot vesz fel?

Figyelt kérdés
Illetve olyan ruhákat amiben kihangsúlyozódnak az idomai ?
2012. jan. 5. 18:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már olyan "robosztus" lányt, aki a narancsbőrét is kihangsúlyozta a cicanadrágjával... Szerintem ez elég égő, visszataszító és közönséges.
2012. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hááát szerintem a cicanadrág a vékony lányok mekkája.

Annyira talán nem áll jól egy testesebb lányon. Volt már nekem is szerencsém ilyenhez, de azok elég végletesen testesek voltak. Hát nem volt szívderítő.

2012. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
40%

Én 165cm és 78kg vagyok. (lány :D )

Nos, van fekete cicanacim, megfelelő hosszúságú felsőkkel szerintem kifejezetten csinos.

2012. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 PT-Daniel ***** válasza:
73%

Szerintem is nagyon elönytelen.


Egy testesebb lany is lehet szep, de vannak ruhak, amiben sokkal rosszabbul nez ki, mint eleve. Az ilyen tapados ruhak ebbe a kategoriaba tartoznak. Emellett meg artasz a sracoknak is:

A csajok latjak a duci csajokon, hogy milyen otromban nez ki --> vekony lanyok is ducinak kepzelik magukat, ezert ök sem veszik mar fel! GRRRR! NE TEDD!

2012. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Dániel,egy barom vagy:)
2012. jan. 5. 18:22
 6/22 anonim válasza:
77%

Hát szerintem se tedd,vagy legalább akkor a felső takarja a fenekedet. És szerintem ne passzoljanak túlságosan a ruháid. Már én is hülyén érzem magam passzolós ruhákban.Pedig én 168 és kb 58-60 kg vagyok.

Egyébként viszont arra kíváncsi lennék,hogy pl akkor hány kilótól áll rosszul egy cicanadrág egy lányon.

2012. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A robosztus az ugye dagit takar? Mond ki nyugodtan


Egy duci csaj is nézhet ki jól, de egy feszülős nadrág ami kihangsúlyozza a nagy seggét meg a vastag combját és vádliját az iszonyat lehangoló.

2012. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
10%
164 cm vagyok és 49 kiló, én szoktam hordani. Szerintem van különbség aközött, ha valaki kicsit testes (pl. én), meg a nagyon dagadt között. Én szoktam hordani, mondjuk a válaszok alapján a jövőben meggondolom :SS
2012. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
33%
Szeretem a duci, robosztus lányokat! Sunáznám őket!
2012. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%

beteg a világ...

49kg-mal az utcára ki ne merj menni feszülős ruhába, mert lelőnek a dagadtságod miatt.

vicc

ez a mai tizenévesek világa

L20

2012. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!