Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha jó szilveszterre? (kép)

Ez a ruha jó szilveszterre? (kép)

Figyelt kérdés

Szilveszterkor megyek egy házibuliba és nem tudom, hogy mit is kell ilyenkor felvenni. Ezt a ruhát nem rég vettem és arra gondoltam, hogy ez talán jó lenne. A kép sajnos nagyon rossz minőségű (főleg, hogy este fényképeztem). A ruha a képen kéknek néz ki, de igazából FEKETE!! :)

Szóval szerintetek ez a ruha jó lenne??

[link]


2011. dec. 29. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy cuki nyaklánc, egy csini sötét színű magas sarkú(fekete)
2011. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó, de ez attól is függ milyen típusú házibuliba mész. Ahova én megyek, ott elég "rétegzene" fog szólni,szóval farmer+pulcsi megoldás lesz. Kérdezd meg esetleg a többieket, akik oda mennek,hogy ők mit vesznek fel. Így elkerülheted az esetleges kiöltözést. Ha nem ismersz senkit, nézd meg a facebook oldalukat,onnan azért lejön,hogy milyen a stílusuk.:)
2011. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.: arra gondoltál, hogy ezekkel vegyem fel? :)

2.: csak pár ismerősöm lesz ott a többieket még nem ismerem, de szerintem inkább ilyen diszkósabb hangulatú lesz.

Köszönöm mindkettőtöknek a választ!! :)

2011. dec. 29. 20:57
 4/11 anonim ***** válasza:
nagyon tetszik:) nem az a tipikus k**vás:)--> 1000x jobb egy ilyen visszafogottabb:))
2011. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi :) én is pont ezért választottam ezt :)

mikor megláttam az üzletben tudtam, hogy nekem kell, bár akkor még nem tudtam, hogy hova vegyem fel :D

(egyébként mindegyikőtöknek ment a zöldpacsi :D)

2011. dec. 29. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:
ez tetszik *-* nagyon jó választás! :D
2011. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez tökéletes *.*
2011. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem is jó, nagyon csinos ruha. ^^ Elárulod, hogy hol vetted? :)
2011. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, megnyugtattatok :)

Takkoban vettem :)

2011. dec. 29. 22:44
 10/11 anonim ***** válasza:
második vagyok,nem arra gondoltam,hogy ezekkel vedd fel, csak írtam,hogy én olyan farmeros pulcsis házibuliba megyek, de Te más jellegűbe!:)
2011. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!