Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy újságíró mehet egy rövidna...

Egy újságíró mehet egy rövidnadrágban interjút készíteni?

Figyelt kérdés
Nem minden újságíró akar megfőni a saját levében, és különben is igazságtalanság, hogy amíg a riportalany otthon ül a kényelmes shortjában, addig az újságíró hosszúnadrágban feszengjen. Ti mit gondoltok?
2009. máj. 19. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:

A strandra mehet. Ha komoly riportot készít, akkor nem.

De egy igazi újságíró ezt nem kell, hogy megkérdezze, mert tudja.

2009. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, kihez megy. Ha egy háziasszonyhoz megy, hogy interjút készítsen a tortájáról és a gyerekeiről, akkor lehet (persze akkor is csak igényesen), ha pedig egy 4 csillagos hotel igazgatójával csinál interjút, akkor nem illene rövidgatyában megjelennie.:D
2009. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illik, vannak ugynevezett dressz kodok,amiket erdemes betartani,mar csak a presztizs miatt is. Inkabb felvennek egy laza lenvaszon nacit, az kellemes, szellozik, nem ragad hozzad.
2009. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
semmi estre sem, mert nem illik!
2009. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon gáz. Teljesen komolytalan, ráadásul nemcsak magát, hanem a lapot (ahol dolgozik) is minősíti. Nem szívesen nyilatkoznék senkinek, aki még azzal sem tisztel meg (ha már megkérdez bármilyen témáról is), hogy magárahúz egy hosszú vékony nadrágot. Mellesleg ilyenből van már százezer féle, úgyhogy akár ha politikust kérdez, akkor "elegánsabbat" vesz fel, ha az utca emberét, akkor valami lazát - mindenre van megoldás, de a rövidnadrág - az fullgáz.
2009. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én ismertem ilyet, a saját kollégáinak égett a bőr a képén, hogy ilyen szerkóban lejáratja a lapot.
2009. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez ostoba konzervativizmus! Már két hete rövidgatyában járok be a szerkesztőségbe, s ha interjúra megyek, akkor is maradok a rövidnadrágban. Miért öltözzek nyáron úgy, mint egy 80 éves vénember?
2009. jún. 6. 11:52
 8/10 anonim válasza:
Az vagyok, akit priviben is kioktattál. Nem akarok kötekedni, de kérdeztél valamit, én válaszoltam. De nem értetted az én álláspontomat. Mert nem akartad megérteni. Akkor minek teszel fel kérdéseket, ha úgyis csak a saját válaszod a helyes...? Ráadásul, hogy a szeribe hogyan jársz be (oda szerintem is nyugodtan mehet az újságíró rövidben), nem egyezik a kérdéseddel, amit az INTERJÚ kapcsán tettél fel, és ez nem mindegy. Az illő megjelenés pedig nem egyenlő a konzervatívizmussal. Szerintem. Nem értem, miért kell ilyen végletesen gondolkodni.
2009. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hja, most esik le: akkor télen viszont nyolcvan éves öregember módjára kényszerülsz öltözködni??? :) Szegény.
2009. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy sötétebb farmer vagy vászonnadrág és egy ing alap.

Az, hogy a munkahelyedre hogy jársz be az egy másik kérdés.

2011. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!