Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van Pécsen (vagy a neten...

Van Pécsen (vagy a neten bárhol) olyan fehérnemű bolt ahol van szexi fehérnemű moletteknek is, elérhető áron?

Figyelt kérdés
Párom nemsokára hazajön külföldi munkájából és gondoltam veszek egy szexi fehérneműt,meglepem vele(persze magamon),de sehol nem találok nagyobb méretben. Se babydollt,se hálóinget,vagy akárcsak egy klasszikus melltartó-bugyi összeállítást se. Minden tippet szívesen várok!
2011. dec. 16. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
intimissim? vagy esetleg benézhetnél a forrásban is..:)
2011. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha találtál, adnál lelőhely tippet? Hasonló a problémám.
2012. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Találtam az Ázsiában (volt Konzum) gyönyörű babydollokat egész jó áron is van 2-3XL-es is. A másik bolt pedig az irgalmasok utcájában van,a Kossuth teret elhagyva jobb oldalt van a sarkon egy bank,onnantól számitva a 3. vagy 4. bolt,a kirakatban gyerek és felnőtt ruhák-fürdőruhák szoktak kint lenni. Remélem érthetően magyaráztam el :)
2012. márc. 31. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszii! Akkor sikerült a párod meglepni valami jóval:D
2012. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a kis ruhaboltot csak kb írtam,mert valahol az utca elején lesz. Van ott egyébként minden,köztük nagyobb méretű csinos fehérnemű is. Ha nincs kérdezz rá,szoktak hozni
2012. márc. 31. 20:38
 6/6 A kérdező kommentje:
igen,sikerült :)
2012. márc. 31. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!