Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miniruhához milyen kabát, hol...

Miniruhához milyen kabát, hol kaphatok, elfogadható áron?

Figyelt kérdés
Ünnepi alkalomra kéne, nem p.csáskodni akarok, egy olyan darabot szeretnék beszerezni, ami ruhák fölé megfelelő kb térdig érő. Most rövid szövetkabátom van, gondolom azzal nagyon gáz, mertrövidebb mint a szoknya nemtudok mit fölévenni :/ 20L
2011. dec. 13. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Mikor csak a kérdést láttam, és a kifejtést nem, akkor rögtön gondoltam, hogy egy rövid szövetkabát pont jó lenne. Most hogy láttam a kifejtést, elbizonytalanodtam, de inkább mégis azt mondom, hogy a rövid szövekabát jó, mert az viszont nem, hogyha úgy nézne ki, mintha a kabát alatt nem lenne szoknya...

És mivel úgy írtad, hogy "gondolod" hogy nagyon gáz, ezért inkább magabiztosan mondom, hogy egyáltalán nem.

2011. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!