Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl nagy/túl kicsi lábú...

Túl nagy/túl kicsi lábú csajok! Honnan vásároltok csajos cipőt a méretetekben?

Figyelt kérdés

Nekem 45-ös lában van (tudom,tudom!) és már unom a sportcipőket, de sehol nem találok divatos cipőket. Ha van is, az mind iszonyat ronda :(

Előre köszi a válaszokat!

20/L


2011. dec. 3. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen magas vagy?

Én 182cm vagyok 41-2 lábam van és a én is nehezen talátlok. Próbáld meg a kis és nagylábúak boltját

2011. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hűha, ez nem semmi.


Külföldi oldalakon vannak nagyméretű női cipők is. Meg vannak ahol férfiaknak (transszexuális, transzvesztita) árulnak női cipőket 37-től 48-as méretig. Itt nem a szándékot kell nézni hanem hogy női cipő és hogy nagy méret.

2011. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Úristen! Bocsi... :) Nekem 42es van és alig találok 1-2őt, 45öset normális boltba sajnos nem fogsz találni. Úgy hallottam, hogy Pesten van valahol ilyen "extra-méretű" cipőbolt, esetleg utána lehetne járni, hogy hol vagy hogy van-e egyáltalán. Külföldi oldalakon is körül lehet nézni, vagy utolsó esetben készíttetni.
2011. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

180cm magas vagyok xD

Már vettem ilyen "óriás-cipő" boltokban magassarkút, de borzalmasan csúnya volt mind. Transzvesztita shopokat is néztem, ott pedig túl extravagáns cipők vannak.

Pesten 2 éve vettem egy magassarkút(Múzeum körút), azóta is azt veszem fel ünnepi alkalmakra de nagyon kényelmetlen és öregmamis :(.

Van olyan aki ugyanebben a cipőben:)jár még? Vagy csak én vagyok az egyetlen ilyen nagy lábú? xD

2011. dec. 3. 19:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ezt most halál komolyan mondod hogy 45-ös lábad van? Ez nagyon durva. Én azt hittem hogy ehhez vagy legalább 190 cm magas. Én 178 centi vagyok de "csak" 40-es a lábam (van cipő amiből 41-es kell) és még ezt is óriásinak találom. Nem is tudom hol árulnak 45-ös női cipőket, sajnálom.:(
2011. dec. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 43,5-44 es a méretem és igazából csajos cipőt sehol sem kapok ekkorában,de már nem is keresem.Ami van azt csináltattam de leginkább sportcipőt,vagy nem túl férfias,inkább uni cipőt hordok.
2011. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Sajnos én is csak az Astorián lévő cipőboltot ismerem, ahol drágán és nem túl jó minőségű cipőket adnak. Ezt azért állítom, mert havonta mennek tönkre a zipzárok és sarkok a cipőimen amiket ott vettem....

U.i: ne vedd magadra a sok meghökkenést tükröző kommentet, nekem is 45-ös lábam van, és már csak nevetek rajta, mert mi mást lehetne tenni ellene?:)

egy 20 éves lány

2012. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok, 43-as lábbal... Nem hogy magassarkú nincs, de még egy szerencsétlen női tornacipő sem...:(
2012. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Szia

Nekem is 45-os a bal labam, a jobb pedig kicsit nagyobb olyan 45,5 es 46 kozott ingazik, van olyan cipo amiben a kulonbsegek jobban elojonnek van ahol kevesbe.

A nagy meret nem is izgatott 18 eves koromig, ameddig meg nem untam a sportcipoket. Ezutan pedig egen foldon keresni kezdtem a csini noi cipoket, amikor en is raakadtam a "kenyelem cipo boltra" az Astorianal. A boltban, ugy ahogy szerintem mindenhol vannak jol es rosszul elkeszitett darabok is, en is csinaltattam olyat ami nem megfelelo konstrucioval keszult es elettartama egy szezon volt mindosszesen, viszont van olyan fazon ami mar evek ota husegesen szolgal, ezt sajat magadnak kell kitapasztalnod, hogy melyik format, sarkat birja a labad mert nem mindegy. :S

Kulfoldi tartozkodasaim soran vettem cipoket meg a Long Tall Sallyben Londonban(angol szamozasban nekem 11-12) ket alkalommal is es hogy meg vagyok elegedve, itt az oldal: [link]

Illetve talaltam egy spanyol ceget akik nagyon puccos cipokkel is foglalkoznak: [link]

Utolso csak site-os vasarlasra szolgal, a LGT-nek van amint emlitettem butikja is.Az ANDYPOLA kiirja, hogy a cipo hany cm-es talpfeluletre valo, ami megkonnyiti a meret kivalasztasat. En iden nyar vegen szandekozok rendelni toluk es megosztom majd a tapasztalatokat.

NE feljetek magassarkut hordani, mert a magas az csak szep! En is szamtalanszor hallom a Jeti szot kiesni emberek szajan termeszetesen:D de termeszetesen ok mind alacsonyak, lapos talput hordanak es gondolom kisebbsegi erzesuk van. :S

2012. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szívesen megismerkednék nagy lábú lányokkal, 44-es és még nagyobb lábméretű hölgyek előnyben.
2012. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!