Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól néznek ki az...

Szerintetek jól néznek ki az ilyen típusú kabátok?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 165 centi, 44 kg. Jól állnának? Illetve tetszik nektek ez a fajta kabát? :)


[link] THREE QUARTER COAT WITH FUR HOOD


[link] PRINT PARKA


2011. dec. 2. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
most komoly,hogy 16 évesen,164 centisen 44 kg vagy????basszus!!!én 13 évesen vagyok 45:)))
2011. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a releváns hozzászólást. Így érzem jól magam!
2011. dec. 2. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első nekem tetszik, van is szinte ugyanilyenem, igaz az 3000 ft volt, szóval ez itt az árát semmiképp nem éri meg.

A második egyáltalán nem tetszik nekem. Téged meg nem ismerlek, szóval nem tudhatóm hogy jól állna-e.

2011. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na ja, én se adnék ki ennyit egy kabátért, de én nem is találok ilyet az én zsebpénzemnek megfelelő összegben. :\
2011. dec. 2. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első szerintem drága, és ahhoz képest nem látszik valami jó kabátnak. Nekem az nem tetszik.

A második kicsit jobban. Végül is mind a kettő jó. Mellesleg egy magas vékony lányon minden jól áll. :)

2011. dec. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az első tetszik, bár ennyiért nem :)

a második nekem nem jön be.

2011. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van egy osztálytársam, aki kb. 185 cm, és nagyon vékony (modellkedik is). Rajta a szemeteszsák is jól állt, mint ahogy az osztálykiránduláson kiderült. :D
2011. dec. 3. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!