Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről az alakról?

Mit gondoltok erről az alakról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 2. 08:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Amennyit ki lehet venni nem rossz,de konkrétabbat én is csak úgy tudnák írni ha többet mutatnál.
2011. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
csúnya
2011. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

jajmár :)

[link]

2011. dec. 2. 12:51
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Na lássuk: vékonynak tűnsz, nem nagyon látszik a csípőd-derekad, a melled még szivacsos melltartóban sem valami nagy, nekem ez így nem elég nőies, de mindenkinek más jön be. Viszont magas vagy, hosszú combokkal, ez mindenképpen tetszetős. Ennél többet egy pizsamás kép alapján nem tudok mondani.
2011. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
magasnak látszom?? :) de jó, még soha nem néztek magasnak! 158 centi, 49 kiló vagyok :)
2011. dec. 2. 12:52
 16/24 A kérdező kommentje:
nem pizsama! :))))) bármire megesküszöm, nem az XD
2011. dec. 2. 12:55
 17/24 anonim ***** válasza:

Csinos vagy, de leszel meg csinosabb is, mert hosz oszinte legyek meg nagyon fiatalnak tunsz a kepen, gyereklany alakod van, ami normalis dolog.

Engem egyedul egy dolog zavar: a melltartod.

Regebben probltam egy-ket alkalommal kinai boltban 600-800 forintos szivacsos melltartokat es azok csinaltak ilyen muhatasu kup alaku cicit.

Ez nem bantas, csak javasolnam, hogyha melltartot veszel, akkor probalj fel tobbet es valassz olyat, ami kerek, felgomb format csinal, hasonlot: [link]

Es nem ilyen hegyesket, mert ez termeszetellenes es tenyleg ugy nez ki, mitnha csak a melltarto adna a cicidet. Kicsit olyan Madonnas: [link]

2011. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

igen ez nem a legjobb melltartó...sajnos nincs másik, mindet kifogytam. karácsonyra ígértem magamnak egy igazán jó darabot.

nem vagyok gyereklány :) 2 gyerekem van, egyiküket még szoptatom.



nagyon megérte feltenni a kérdést :) senki nem mondja meg őszintén a véleményét a szemembe. köszi mindenkinek!

2011. dec. 2. 13:04
 19/24 anonim válasza:
Gratulálok, le a kalappal,hogy két gyerek után ilyen csinos vagy (irigyellek) :)
2011. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
köszönöm :) a nagy 3, a pici fél éves.
2011. dec. 3. 08:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!